Lucy Liu v neděli jako matka oslavila netradiční rodinu!

Sherlock Holmes: Lucy Liu s malým synem Foto: Sherlock Holmes: Lucy Liu s malým synemFoto: Instagram.com

Hollywoodské herečce a představitelce Watsonové v Sherlockovi Holmesovi táhne na padesát a před dvěma lety se stala poprvé v životě matkou. Liu je single matkou pracující šestnáct hodin denně a na Den matek se vyjádřila o své rodině.

Co uvidíte v Sherlockovi Holmesovi na Prima LOVE?

V New Yorku je nalezena zavražděná dívka. Holmes je toho názoru, že ji mučil a zabil stejný muž, který držel a mučil Kitty… Jak to vyřeší Sherlock a Watsonová? To uvidíte ve středu na Prima LOVE v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté ve 20.15.

Den matek a netradiční matka Lucy Liu

V roce 2015 se Lucy Liu narodil syn Rockwell, kterého hollywoodská herečka neodnosila. Lucy stále pracuje jako herečka, ale také jako režisérka seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté. A snaží se kombinovat práci a mateřství jako single matka.

"Chtěla bych svoje okolí upozornit na to, že v dnešní době existují i nekonvenční rodiny, jako je ta moje a není na tom nic špatného. Když jsem se chystala do své role matky, rozhodně sem se nestyděla ptát, spoustu jsem toho netušila," vysvětluje Lucy Liu.

Sherlock Holmes: Jak prosté: Lucy Liu a Rockwell Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté: Lucy Liu a RockwellFoto: Instagram.com

Na Den matek, 13. května, také zvěřejnila fotku svého syna, jenž se drží v metru za ruku s cizincem. Celou fotku okomentovala takto: "Protože jsi v těchto letech osvobozený a můžeš milovat kohokoliv, klidně i cizince v metru, učím se od tebe."

Sherlock Holmes: Jak prosté: Lucy Liu jako matka Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté: Lucy Liu jako matkaFoto: Instagram.com

Lucy Liu se snaží skloubit natáčení a mateřství a jde jí to celkem obstojně.

Podívejte se na třetí řadu Sherlocka Holmese: Jak prosté ve 20.15 na LOVE!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Přístav Foto:
17:20 18:40
4%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016