Lucy Liu mění řemeslo? Zkusila si režii jednoho z dílů Sherlocka

sherlock_holmes_lucy_liu_reziruje Foto: sherlock_holmes_lucy_liu_rezirujeFoto: Facebook Elementary

Ženou mnoha talentů je představitelka Joan Watsonové Lucy Liu. Ač ji znáte hlavně jako herečku, krásná Američanka s čínskými kořeny si tyká i s dalšími profesemi kolem filmování. Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu ve 20:15 na Prima love.

Za kamerou

Lucy si totiž v druhé řadě Jak prosté střihla režii jednoho z dílů seriálu - a to konkrétně 22. dílu s názvem Paint In Black, v kterém musí poněkud svérázní bratři Sherlock a Mycroft spolupracovat, aby Sherlockovu parťačku zachránili (zatím samozřejmě neprozradíme z čeho). „Bylo to poprvé, co jsem režírovala na takovém levelu,“ poznamenala Liu o své zkušenosti. „Byl to úžasný zážitek a největší zábava, jakou jsem kdy zažila. Nic zásadního se nepokazilo, myslím, že jsme měli jen nějaké problémy s počasím,“ uvedla herečka-režisérka.

Žena mnoha talentů

Lucy už dřív prokázala talent také pro další profese - příležitostně se totiž věnuje také produkci, má zkušenosti z modelingu a vystudovala taky bakaláře ze studijního programu „Asijské jazyky a kultura“, což odkazuje k jejím kořenům (Liu mluvila do svých pěti let pouze mandarínsky, až později si osvojila angličtinu). Herečka dokonce působí i jako výtvarnice! Svá umělecká díla prezentuje pod jménem Yu Ling a věnuje se kolážím, malbám i fotografiím. Prostě multitalent.

Aktivní v charitě

Těžko říct, kde na to bere čas, nicméně vedle výše popsaných aktivit se Liu angažuje i v různých charitativních projektech - podporuje organizace prosazující práva gayů a leseb, byla mluvčí organizace, které sháněla peníze na výzkum léčby rakoviny, a angažovala se také v UNICEF. Vskutku šikovná dáma!

Co její Joan Watsonovou čeká ve středečním díle Jak prosté? Uvidíte od 20:15 na Prima love.

 

Článek

Sherlock a Watson Foto: archiv Prima

Watson je Watsonová! Slavná detektivní dvojice, jak ji neznáte.

Překvapivé a kontroverzní. Takové je nové zpracování příběhů inspirovaných jedním z nejslavnějších fikčních detektivů světa – Sherlockem Holmesem. Podívejte se na něj ve...

Článek

Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 8 Foto:

5 novinek v druhé řadě Sherlocka Holmese!

Konečně se fanoušci newyorského Sherlocka dočkali pokračování seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté. Prima love uvede druhou řadu již tuto středu ve 20:15. Co vás čeká a...
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Právem odsouzeni Foto:
20:15 21:15
71%
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016