Kůstka s Boothem v přestrojení: poznejte další slavné páry

Americký úspěšný seriál Sběratelé kostí Foto: Americký úspěšný seriál Sběratelé kostíFoto: All

Co přinese další díl Sběratelů kostí? Kůstku a Boothe v přestrojení! Pár se vydá do indiánské rezervace na partnerskou terapii, jíž se zúčastnil i muž, jehož mrtvola skončila ohlodaná u popelnic. Než zjistíte, kde se to zvrtlo, připomeňte si další známé filmové „manžele v utajení“.

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.05 na Prima love.

Mezi amiši

Na útěku před finančákem jsou někdejší newyorský zbohatlík s rozmazlenou manželkou v komedii Vidláci. A nenapadne je nic lepšího než se ukrýt v komunitě prudérních amišů, z čehož pramení nejedna srandička. Ústřední pár v sedmnáct let staré komedii ztvárnili Tim Allen (Kutil Tim) a Kirstie Alley (Kdopak to mluví).

Sarah na maloměstě

Na podobnou notu hraje i komedie Morganovi z roku 2009. Tady se jinak úspěšný pár z Manhattanu (Sarah Jessica Parker a Hugh Grant) na počátku potýká s potížemi v manželství. Pak se stanou navíc svědky práce nájemného zabijáka a ten jim je v patách.

Morganovi Foto: MorganoviFoto: All

FBI je v rámci ochrany svědků pošle z New Yorku do městečka ve Skalistých horách a netřeba dodávat, že i tady čeká velkoměšťáky střet s venkovskou realitou. Neboť městečko Roy, kde se natáčelo, má pouhopouhých 300 obyvatel.

Drsní Smithovi a jejich (ne)reálné manželství

Pan a paní Smithovi byli také utajení špióni, o sobě navzájem to nevěděli Foto: Pan a paní Smithovi byli také utajení špióni, o sobě navzájem to nevěděliFoto: archiv

Trochu jinak na tom jsou slavní pán a paní Smithovi. Zdánlivě dokonalý manželský pár totiž ve skutečnosti tvoří dva zabijáci, kteří mají za úkol odpravit jeden druhého. Snímek se však proslavil i tím, že se během něj dali dohromady Angelina Jolie a Brad Pitt, kteří o pár let později naskočili do opravdového, a prozatím se zdá, že i výrazně klidnějšího manželství.

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.05 na Prima love.

Článek

Mr.&Mrs. Smith Foto:

Vánoční erotická bondovka Mr. & Mrs. Smith

Manželskou krizi dvou superšpionů v podání Brada Pitta a Angeliny Jolie si nenechte ujít 25. 12. od 21:45 na COOLu.

Článek

Kůstka Foto:

Netají něco Emily "Kůstka" Deschanelová? Je těhotná?

Herečka Emily Deschanelová alias doktorka Brennanová nepatří k hvězdám, které by se často objevovaly na stránkách bulváru a společenských webů – upozorňuje na sebe spíš...


 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Cizinka Foto:
04:15 05:35
55%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016