Kůstka jde po krku svému nepříteli. Dostane ho?

Kůstka  Foto: Kůstka Foto: All

Obzvlášť vypečený díl Sběratelů kostí čeká na fanoušky v úterý večer. Středem událostí aktuálního dílu bude především doktorka Temperance Brennanová alias Kůstka. Navnaďte se na napínavý díl. Další díl premiérové řady seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.05 na Prima love.

Past na nepřítele

Vyšetřovatelský díl připravuje léčku na Kůstčina úhlavního nepřítele, geniálního zločince Christophera Pelanta. Ten nejenže má na svědomí nejeden lidský život, ale v minulosti se například pokusil zničit i samotnou Kůstku. Jak? Nafingoval vraždu, kterou sám spáchal tak, aby se stala podezřelou právě Brennanová, která musela uprchnout a očistit své jméno v utajení.

Chyba se vloudila

Není tedy divu, že i Kůstka jde Pelantovi pořádně po krku a počátkem dílu si na něj brousí zuby se svým týmem. Jenže se něco zvrtne, léčka se nevydaří.

Co teď? Brennanová se rozhodne pro poněkud riskantní dobrodružství. Jaké? Nechte se překvapit!

V kůži Christophera Pelanta

Nutno podotknout, že Pelant trochu klame vzhledem. Na pohled je to totiž celkem obyčejný mladý sympaťák. Hraje ho, aktuálně třiatřicetiletý, Floriďan Andrew Leeds. Ten se v showbyznysu pohybuje od osmi let, už ve velmi mladém věku účinkoval v muzikálech na slavné Broadwayi.Sběratelé kostí - Pelant Foto: Sběratelé kostí - PelantFoto: archiv

Zajímavostí však je, že i přes orientaci na umění má titul z Computer Science – studoval na Stanfordské univerzitě. V současnosti pendluje mezi New Yorkem a Los Angeles a vedle hraní se věnuje i psaní seriálů pro televizi. Věnuje se i produkci.

Unikne Christopher Pelant Kůstce i tentokrát?

Uvidíte v úterý ve 20.05 na Prima love.

Článek

Víno a pivo jsou zdraví prospěšné. To je věta, která potěší všechny gurmány. Podle výzkumů se díky jedné skleničce vína můžete lépe bránit rakovině a bojovat proti neurologickým nemocem (např. Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba).  Foto:

Sběratelé kostí: Znáte pohádku o šampaňském?

Kuriózní případ mají tentokrát na starost Kůstka a Booth. Někdo zabil vyhlášeného kritika vín a jeho ostatky nacpal do zapečetěného sudu. Než zjistíte, zda za tím byla...

Článek

Sběratelé kostí VII (11) - Obrázek 1 Foto:

Znáte bizarní smrti z historie? Kůstka řeší mrtvolu v lepidle

Pořádně bizarní vraždu řeší vyšetřovací tým v dnešním díle Sběratelů kostí. Pouliční umělec spadne během práce na billboardu do vlastního lepidla a zjistí, že v něm není...

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016