Kůstka a Booth nemají klid ani kolem Valentýna. Dopadnou vraha?

Sběratelé kostí, Seeley Booth, 1 Foto: Sběratelé kostí, Seeley Booth, 1Foto: All

Prekérní úkol plní Kůstka a Booth. Musí dopadnout vraha organizátorky svateb zabité doma v soláriu. A protože se blíží Valentýn, Cam je popohání. Valentýn prostě neláká jen tvůrce slaďáků. Než slupnete další díl, mrkněte na tipy na 2 „valentýnské“ snímky, které jsou všechno možné jen ne romantické.

A zase Boreanaz

V jednom z nich totiž hrál i představitel Kůstčina parťáka Seeleyho Boothe David Boreanaz. Jak už ale bylo naznačeno, romantiku v teenagerské hororové klasice Valentine nehledejte. Příběh snímku z roku 1999 se totiž točí kolem toho, že kdysi neoblíbený třídní otloukánek začne právě na svátek všech zamilovaných vraždit nenáviděné spolužáky. S Boreanazem si v krváku zahrály i budoucí „Bond girl“ Denise Richards a začínající herečky Katherine Heigl a Jessica Capshaw. Zajímavost? Boreanaz natočil své scény za dva týdny, celkově trvalo natáčení pouhých 42 dnů.

Sběratelé kostí, Seeley Booth, 3Sběratelé kostí, Seeley Booth, 3

Oblíbený film Tarantina

Nejlepším hororem všech dob prý nazval horor Valentýnská pomsta režisér Quentin Tarantino. Příběh? Nad městečkem Valentines Bluff leží stín staré tragédie. Před dvaceti lety tam zával zabil několik horníků. Nehodu přežil jediný, který se pomátl na rozumu, zavraždil dva lidi a přísahal, že zabije i další, pokud někdy v městečku uspořádají valentýnskou zábavu. Jenže po letech si z výhrůžky mladí příliš nedělají a chystají se juchat. Hádejte, jak to dopadne… Snímek pochází z roku 1981 a kuriózní je, že identitu vraha údajně dlouho neznali ani sami herci.

Sběratelé kostí VII (11) - Obrázek 4Sběratelé kostí VII (11) - Obrázek 4

Měla spojitost s Valentýnem i vražda svatební koordinátorky?

Uvidíte ve Sběratelích kostí ve středu od 21:15 na Prima love.

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Myšlenky zločince Foto:
03:30 04:10
60%
DNES V TVPatnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě  Foto:
20.15
DNES V TVV novém studiu Top Star Magazínu se představila i moderátorka Eva Perkausová. Foto:
21.35
DNES V TVEichmann show Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016