Kůstčin tým posílí „Královna křiku“

Sběratelé kostí a nová posila Foto: Sběratelé kostí a nová posilaFoto: All

Posilu tentokrát získá vyšetřovací tým ve Sběratelích kostí – začínající agentku FBI. Tu ztvárnila Danielle Panabaker, která má za sebou celkem pestrý rozptyl rolí. Začínala ve filmech od Disneyho, pak však razantně změnila žánr a vrhla se do hororů. Mrkněte na její dosavadní úspěchy v kariéře.

Nadaná začátečnice

Danielle začínala v divadle, teprve pak se jako teenager dostala k Disney filmům Bez mobilu ani ránu, Čti a plač, ale také k seriálům z produkce televizí CBS či NBC, díky kterým se dostala do diváckého povědomí. Ocenění pro nejlepší mladou herečku získala za roli v seriálu The Guardian, po boku Davida Boreanaze si střihla i part ve fantasy sérii Angel. Jako výrazný přelom a dobrou zkušenost pak i sama Panabaker hodnotí spolupráci s Paulem Newmanem, Helen Hunt a Edem Harrisem v rámci HBO minisérie Zánik Empire Falls.

Hvězda hororů

Sběratelé kostí: Booth s "Královnou křiku"

Sběratelé kostí: Booth s "Královnou křiku"

Danielle se nevyhýbá béčkovým hororovým filmům – naopak. S Jaredem Padaleckim se objevila v Pátku třináctého, následoval horor Podivní o městečku, jehož obyvatelé se měnili ve vraždící bestie, duchařský The Ward a hororová komedie Piraňa 3D. Scream Queen – Královna křiku je přezdívka, kterou si svými (především vokálními) výkony v těchto rolích vysloužila. Na kontě má však i seriózní projekty – třeba postavu členky komunity Amišů v The Shunning. Jako dcera hlavního hrdiny pak boduje v seriálu z právnického prostředí Žralok. Danielle má na kontě i úspěch v žebříčku Maxim Hot 100, kde se umístila na 83. místě.

Sběratelé kostí budou vyšetřovat explozi jednoho bratra z dvojčat

Ve Sběratelích kostí Danielle pomáhá Kůstce a spol. s vyšetřováním tragické exploze, při níž zemřel člověk. Jenže oběť má dvojče, což vyšetřování zkomplikuje. Kdo explozi způsobil?

Sběratele kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love!

Šárka Novotná

Článek

Kůstka Foto: archiv Prima

Kdo stvořil knižní i filmovou „Kůstku“ ?

Sběratelé kostí pokračují! Už dnes ve 20.15 na Prima love uvidíte novou epizodu. Dříve než si pustíte další díl se svou oblíbenou dvojkou, přečtěte si pár zajímavostí o ...

 

Článek

Kůstka a Booth Foto: archiv Prima

3 nejšťastnější zářezy v kariéře Davida „Bootha“ Boreanaze

Sběratelé kostí už dnes ve 20.15 na Prima love. Kdo zabíjel během filmového natáčení? Nemilá věc čeká Kůstku s Boothem, když se vyrazí podívat na natáčení filmu, jenž ...

 

Článek

Sběratelé kostí VII (4) - Obrázek 7

Sběratelé kostí: Top 5 míst k hledání mrtvol

Kůstka hledá zbytky těla i v latríně, a ta asi nepatří mezi nejlepší místa k práci... Ale ona má prostě smůlu, seriál Sběratelé kostí jí dává zabrat. Přesvědčte se sami!

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Wolffův revír II (5)
Wolffův revír II (5) Foto:
06:15 07:35
50%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TV
20.15
DNES V TVKde hnízdí smrt Foto:
22.55
DNES V TVDruhá šance Foto:
20.15
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016