Kůstčin tým posílí „Královna křiku“

Sběratelé kostí a nová posila Foto: Sběratelé kostí a nová posilaFoto: All

Posilu tentokrát získá vyšetřovací tým ve Sběratelích kostí – začínající agentku FBI. Tu ztvárnila Danielle Panabaker, která má za sebou celkem pestrý rozptyl rolí. Začínala ve filmech od Disneyho, pak však razantně změnila žánr a vrhla se do hororů. Mrkněte na její dosavadní úspěchy v kariéře.

Nadaná začátečnice

Danielle začínala v divadle, teprve pak se jako teenager dostala k Disney filmům Bez mobilu ani ránu, Čti a plač, ale také k seriálům z produkce televizí CBS či NBC, díky kterým se dostala do diváckého povědomí. Ocenění pro nejlepší mladou herečku získala za roli v seriálu The Guardian, po boku Davida Boreanaze si střihla i part ve fantasy sérii Angel. Jako výrazný přelom a dobrou zkušenost pak i sama Panabaker hodnotí spolupráci s Paulem Newmanem, Helen Hunt a Edem Harrisem v rámci HBO minisérie Zánik Empire Falls.

Hvězda hororů

Sběratelé kostí: Booth s "Královnou křiku"

Sběratelé kostí: Booth s "Královnou křiku"

Danielle se nevyhýbá béčkovým hororovým filmům – naopak. S Jaredem Padaleckim se objevila v Pátku třináctého, následoval horor Podivní o městečku, jehož obyvatelé se měnili ve vraždící bestie, duchařský The Ward a hororová komedie Piraňa 3D. Scream Queen – Královna křiku je přezdívka, kterou si svými (především vokálními) výkony v těchto rolích vysloužila. Na kontě má však i seriózní projekty – třeba postavu členky komunity Amišů v The Shunning. Jako dcera hlavního hrdiny pak boduje v seriálu z právnického prostředí Žralok. Danielle má na kontě i úspěch v žebříčku Maxim Hot 100, kde se umístila na 83. místě.

Sběratelé kostí budou vyšetřovat explozi jednoho bratra z dvojčat

Ve Sběratelích kostí Danielle pomáhá Kůstce a spol. s vyšetřováním tragické exploze, při níž zemřel člověk. Jenže oběť má dvojče, což vyšetřování zkomplikuje. Kdo explozi způsobil?

Sběratele kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love!

Šárka Novotná

Článek

Kůstka Foto: archiv Prima

Kdo stvořil knižní i filmovou „Kůstku“ ?

Sběratelé kostí pokračují! Už dnes ve 20.15 na Prima love uvidíte novou epizodu. Dříve než si pustíte další díl se svou oblíbenou dvojkou, přečtěte si pár zajímavostí o ...

 

Článek

Kůstka a Booth Foto: archiv Prima

3 nejšťastnější zářezy v kariéře Davida „Bootha“ Boreanaze

Sběratelé kostí už dnes ve 20.15 na Prima love. Kdo zabíjel během filmového natáčení? Nemilá věc čeká Kůstku s Boothem, když se vyrazí podívat na natáčení filmu, jenž ...

 

Článek

Sběratelé kostí VII (4) - Obrázek 7

Sběratelé kostí: Top 5 míst k hledání mrtvol

Kůstka hledá zbytky těla i v latríně, a ta asi nepatří mezi nejlepší místa k práci... Ale ona má prostě smůlu, seriál Sběratelé kostí jí dává zabrat. Přesvědčte se sami!

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Právem odsouzeni Foto:
20:15 21:15
71%
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016