Kůstčin největší nepřítel se objeví na Štědrý den!

Sběratelé kostí, Dr.Temperance (Kůstka) Brennanová, 4 Foto: Sběratelé kostí, Dr.Temperance (Kůstka) Brennanová, 4Foto: All

Kůstčin arcinepřítel je zpátky! V dnešním díle se na scénu vrací Christopher Pelant – geniální matematik a sériový vrah. Tentokrát se pokouší zničit školu plnou afgánských dívek dronem. Uvídíte ho v úterý ve 20.15. na Prima love!

Postrach vlády

Již jako velmi mladý prokázal Pelant své vysoké IQ a hackerské nadání dvěma opravdovými „majstrštyky. „Shodil“ web Senátu a později také zničil obranný systém Pentagonu. Tím ohrozil životy mnoha vojáků. Pelanta dopadli, odsoudili – ale rozhodně se ho nezbavili. Naopak! Pelantovu nenávist vůči FBI to ještě posílilo.

Vraždil už na střední škole.

Neštítí se ani vražd. Svou první oběť – poradkyni Carole Morrissey zabil už na střední škole. Důvod? Morrissey odmítla Pelantovi napsat doporučující dopis na vysokou. On se naboural do jejího počítače, napsal si dopis sám a poradkyni rozsekal a pohřbil. Dokonce si později zfalšoval online školní ročenky, aby vypadal hubeně, ač byl jako teenager obézní. A nezapadal do profilu vraha.

Sběratelé kostí: Booth s "Královnou křiku"

Krutá vynalézavost

Pelantova „práce stojí za to.“ Cizí mu nejsou ani nejodpornější způsoby vražd. V šestém díle sedmé série, kdy se v seriálu objevil poprvé, tak například ubil novináře Ezru Kranea a Dánku Inger Johannsen. V závěrečném díle osmé série zas zdrogoval Kůstčina přítele ze školy Ethana Sawyera, přesekl mu tepny a nechal ho napospas vlkům v lese.

Jde Kůstce po krku

A právě poslední zmíněná vražda se stala málem Kůstce osudnou. Pelant totiž namířil důkazy proti ní a nadaná antropoložka musela uprchnout a očistit své jméno. Jenže Pelant se ani po dalším „neúspěchu“ nevzdává. Stále nedopaden, vždy připraven ohrozit životy Brennan i jejich kolegů. Zastaví ho tentokrát?

Nenechte si ujít Štědrý den se Sběrately kostí na Prima love ve 20.15!

Článek

Sběratelé kostí

Kůstka, Amy od Sheldona a další slavné televizní vědkyně! Znáte je?

Není pochyb, že Kůstka zpropagovala antropologii víc, než jakákoliv jiná fiktivní postava. Ostatně s tímto faktem pracují i sami scenáristé – Kůstka je v seriálu známou ...

Šárka Novotná

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Cizinka Foto:
04:15 05:35
45%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016