Kromě hraní v Sherlockovi Johnny Lee Miller sbírá medaile v bojovém umění!

Sherlock Holmes: jak prosté (zamyšlený) Foto: Sherlock Holmes: jak prosté (zamyšlený)Foto: archiv Prima

Starý případ se ve středu otevře před Sherlockem Holmesem a jeho parťačkou Joan Watsonovou. Vražda, kterou „mají na stole“, je dovede k (vy)řešení starého zločinu. Další díl seriálu Sherlocka Holmese: Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Primě LOVE!

Kdo stál za starým únosem?

Bývalý agent FBI je nalezen mrtvý. A na kusy. Někdo totiž na tělo chlápka, kterému nedaly spát odložené případy, použil sekačku na dřevo. Odpudivá vražda Sherlocka a Joan dovádí právě k jednomu z takových případů – nikdy nevyřešenému únosu malé holčičky. Jak spolu oba zločiny souvisejí? To samozřejmě uvidíte na Primě LOVE ve 20.15 už tuto středu.

Sherlock Holmes: Jak prosté - Johnny Lee Miller medaile Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté - Johnny Lee Miller medaileFoto: Instagram.com

Sherlock skončil na lopatkách

Zda se i tentokrát dostane Sherlock zločincům na kobylku, uvidíte ve středu večer, zatím se však můžete mrknout, kdo položil na lopatky jeho představitele Jonnyho Lee Millera. Britský sympaťák a bývalý manžel Angeliny Jolie je známý svou vášní pro sport, a krom toho, že běhá jako drak, se dal i na bojové umění. Konkrétně se zdokonaluje v brazilském jiu-jitsu.

Sherlock Holmes - Miller zápasí v Jiu- Jitsu Foto: Sherlock Holmes - Miller zápasí v Jiu- JitsuFoto: Instagram.com

 

Wikipedie o tomto sportu říká, že je to sport: "... a sebeobranný systém, který se zaměřuje na úchopy, páčení a škrcení, jež se uplatňují hlavně v boji na zemi. Umění bylo odvozeno z japonského bojového umění Kodokan judo na počátku 20. století, který se sám vyvinul z japonského jujutsu v 19. století. Umění podporuje zásadu, že menší, slabší člověk se může úspěšně bránit proti většímu, silnějšímu útočníkovi pomocí správné techniky, především uplatňováním páčení a škrcení."

Herec měl nedávno první turnaj, na který trénoval celý rok – a fanouškům se pochlubil fotkou toho, jak ho soupeř dostal na záda.

A nakonec si nicméně na stupínky vítězů přece jen „sáhnul“.

Klobouk dolů.

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Primě LOVE.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Volejte věštce - nový Foto:
00:05 02:15
11%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVMezi vlky Foto:
21.35
DNES V TV
20.15
DNES V TVDenní světlo Foto:
23.25
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016