Krasavec z JAGu ztratí paměť. V sobotu na Prima love

D.J. Elliot Foto: D.J. ElliotFoto: archiv Prima

D. J. Elliota znáte hlavně ze seriálu JAG. Teď si tohoho vysokého bruneta můžete užít i v kanadském thrilleru Nebezpečné probuzení. David se probudí z kómatu a jeho manželka s dětmi se můžou těšit na úplně jiného otce a manžela. Film uvidíte v sobotu na Prima love ve 20.15.

Měří 192 centimetrů, je narozen ve znamení Panny a má modré oči a pochází z Kanady. David James Elliot získal cenu TV Guide za roli v JAGu. Je to bývalý punker, hráč na kytaru a výborný běžec. Podle svých snů si splnil sen v roce 2004 na Bostonském maratonu. Aby toho nebylo málo, tak se v roce 1996 dostal do žebříčku padesáti nejkrásnějších lidí na světě, který pravidelně vydává časopis People.

David se svojí manželkou a dvěma dětmi žije od roku 1990 v Los Angeles. Vy si teď můžete přečíst, v jakém snímku ho uvidíte na Prima love už tuto sobotu.

Muž, který se změnil

Drama podle skutečné události. Otec rodiny Terry Evanshen má autohavárii. Lékaři ho musejí operovat, vážně si poškodil mozek a je v kómatu. Terry a jeho manželka Lorraine mají tři dcery – Tracy, Jennifer a Taru. Zranění otce nesou velmi těžce. Lékařka tvrdí, že je pravděpodobné, že se už Terry neprobudí. Lorraine tomu ale nevěří. Když se jako děti poprvé setkali, řekl, že se stane profesionálním fotbalistou, a opravdu se jím stal. Byl velmi úspěšným hráčem. Vždy šel za svým cílem a dosáhl ho. Lorraine si je jistá, že ani tento zápas nevzdá.

Nebezpečné probuzení Foto: Nebezpečné probuzeníFoto: All

 

Po dlouhé době se Terry probudí. Všichni jsou rádi, ale je jiný... Nic si nepamatuje, neumí normálně mluvit, jíst. A každý další den jako by všechno začínalo znovu. Opět nikoho nepoznává a je na všechny hrubý. Lorrain mu stále připomíná jeho heslo: Evenshenové se nevzdávají!

Nebezpečné probuzení uvidíte v sobotu na Prima love ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Sběratelé kostí Foto:
21:15 22:15
17%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016