Konečně to přišlo. Kůstka se vdává!

A už jsou konečně svoji Foto: A už jsou konečně svojiFoto: All

Fanoušci, kteří vzali s povděkem vztah Kůstky a Boothe, který pár zpečetil už i dítětem, se mohou radovat! Kůstka a Booth do toho v úterním díle praští! Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.

Proč by ti dva měli mít normální svatbu?

Ovšem nebude to tak snadné. Vzhledem k náročnému zaměstnání obou snoubenců bude totiž i období kolem svatby pořádné vzrůšo. Přípravy jim zkomplikuje mrtvola neznámé ženy, a protože práce nepočká, Kůstka má co dělat. A s Boothem se stanou i cílem vtípků kolegů, kteří se vsázejí, zda si pár vůbec stihne v plánovaném termínu říct ano.

Jak si asi většina fanoušků Sběratelů kostí všimla, Booth s Kůstkou nikdy nemají nic tak, aby všechno probíhalo v klidu. Jejich práce jim zasahuje do osobních životů a osobní život do jejich práce.

Booth nasazuje prsten Foto: Booth nasazuje prstenFoto: All

Během natáčení svatební scény se oba protagonisté nechali slyšet, že nejtěžší věcí v celé svatební seriálové epizodě bude pro Kůstku a Bootha všechno nechat plavat. "Protože Kůstka potřebuje mít všechno pod kontrolou, i svoji svatbu," směje se David Boreanz, za což mu Emily Deschanel věnovala pohled zabijáka.

Dramatické chvilky nejen na svatbě

Překotnost v důležitých chvílích není pro oblíbený pár novinkou. Stačí jen vzpomenout na průběh Kůstčina porodu. V sedmé sérii totiž slavná patoložka i v době, kdy to „měla za pár“, věnovala spoustu pozornosti případu zabitého trestance, a i průběh toho, jak malá Christine přišla na svět, byl trochu netradiční.

Přečtete si dojemnou řeč Bootha:

Nahánět tě byla ta nejchytřejší věc, kterou jsem kdy udělal.

A být objektem tvého nahánění bylo tou největší radostí.

Ale teď už nemusíme nahánět jeden druhho. Jsme konečně svoji.

Podívejte se na krásné fotografie ze svatby vašich oblíbených seriálových hrdinů:

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Letiště Foto:
02:15 03:05
67%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVMezi vlky Foto:
21.35
DNES V TV
20.15
DNES V TVDenní světlo Foto:
23.25
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016