Koně, drsná příroda a Kirk Douglas. To je nedělní Muž od Sněžné řeky

Muž od Sněžné řeky Foto: Muž od Sněžné řekyFoto: All

Kirk Douglas, otec Michaela, ukazuje, že je pro něj snažší žít v přírodě s koňmi než se společností, která ho odsuzuje. Až do chvíle, dokud nepotká svou vyvolenou...

Prima love uvede v neděli ve 20.15 australský dobrodružný film odehrávající se v roce 1888, který na vás dýchne romantikou příběhů z Divokého západu, přestože se tu nevyskytují chladnokrevní pistolníci s kolty proklatě nízko, ani tu není cítit vůně střelného prachu.

Netradičně pojatý romantický western je plný krásných koní, lidských citů a vášní, odvahy a tvrdého chlapského života kovbojů. Jeho hrdinou je Jim Craig, mladý horal, který po smrti svého otce najde práci u bohatého rančera Harrisona. Zatímco ostatní honáci jím pohrdají pro jeho původ, rančerova dcera Jessica se s ním spřátelí. Brzy se však mezi oběma pomalu začne rodit mnohem silnější cit než je přátelství. Odmítavý postoj starého rančera k Jimovi i jeho vztahu s Jessicou však zlomí mladíkova odvaha, kdy se mu podaří v obtížném horském terénu dostihnout a zkrotit stádo divokých koní.

Drsná země plodí drsné mužeWestern George Millera  Muž od Sněžné řeky je plný krásné přírody a spousty nespoutaných koní. Kirka Douglase si užijete rovnou v dvojroli. Jako chladnokrevný rančer Harrison odvádí svůj standard, ovšem v roli jednonohého diggera Spura (Harrisonova bratra) naprosto exceluje a roli si užívá.

Podívejte se, že vám nelžeme:

V neděli na Prima love ve 20.15 si nenechte ujít romantický příběh Muž od Sněžné řeky!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Nemocnice Motol Foto:
22:10 23:10
68%
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVBáječný den Foto:
20.15
DNES V TVČasový kód Foto:
22.30
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016