Když se ženy mstí: thriller Christiina pomsta připomíná slavný americký seriál!

Christiina pomsta Foto: Christiina pomstaFoto: www.iprima.cz

Gynekolog Ray Colton žije spokojeně se svou ženou a dospívající dcerou. Idylka skončí ve chvíli, kdy je navštíví jeho neteř Christie, která se přijela mstít. Další sobotní příběh ze života, který uvidíte na Primě love ve 20.15, připomíná slavnou seriálovou Pomstu.

Sobotní příběh ze života bude tentokrát o velice kruté pomstě mladé dívky, jež se chce mstít za smrt svého otce. Gynekolog Ray Colton žije spokojeně s manželkou Mirandou a dospívající dcerou Haley. Navštíví je Christie, dcera jeho bratra Richarda. Byla přijata na blízkou školu a Ray jí nabídne, aby se ubytovala u nich. Christie však přijíždí s plánem strýci se pomstít.

Sebevražda otce

Její otec Richard před třemi roky spáchal sebevraždu. Christie vyslechla jeho rozhovor s Rayem. Richard ho žádal o peníze na její studium, ale Ray ho odmítl. Christie otce na rozdíl od matky, která se s ním již dřív rozvedla, milovala. V domě u Coltonových se chová normálně. Ale bystrá Haley si všimne jistých nesrovnalostí. Tuší, že Christie lže a sleduje ji. Christie se vnutí k Rayovi do ordinace jako recepční. Kontaktuje přes internet jistou Selene Halverstonovou, která touží po penězích, a zasvětí ji do části svého plánu. Zařídí jí novou totožnost a Selene alias Jennifer se objedná k Rayovi do ordinace. Později ho vydírá, chce padesát tisíc dolarů. Vyhrožuje, že ho udá, že ji znásilnil...

Christie není jedinou mstitelkou

V roce 2011 se na amerických televizních obrazovkách představil seriál, který ihned masivně zasáhl většinu diváků. Seriál Pomta v hlavní roli s Emily VanCamp vypráví příběh o Amy Thorne, která stejně jako Christie trpí klasickým syndromem lidí s traumatickým dětstvím: city jdou stranou, dokud nebudou všichni, co mi ublížili, v truhle! Bohužel se jí to trochu vymyká a při každém svém tahu zjišťuje, že ublížila lidem, které si zakázala mít ráda.

Pomsta (9) - Obrázek 9 Foto: Pomsta (9) - Obrázek 9Foto: All

Stejně jako Christite, tak i Emily používá k tomu, aby dosáhla svých cílů ty nejodpornější praktiky. Jak s takovou osobou ve svém životě nakládat? To vám prozradí kanadský thriller Christiina pomsta, kterou uvidíte v sobotu na Prima love!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Closer III (7)
Closer Foto:
11:55 12:55
76%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016