Kdo byl předlohou Lily a Marshalla z Jak jsem poznal vaši matku?

Jak jsem poznal vaši matku - Lily Aldrin Foto: Jak jsem poznal vaši matku - Lily AldrinFoto: archiv Prima

Lily Aldrinová je učitelka z mateřinky – a jedna z ústředních postav seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Mírně praštěná, svérázná postava se stala jednou z nejvýraznějších rolí v kariéře herečky Alyson Hannigan. Mrkněte na pár zajímavostí o této hrdince oblíbeného seriálu.

Další díl seriálu Jak jsem poznal vaši matku uvidíte každý den od 14. 55, 15. 25, 18.55 a 19.20 na Prima love.

Skutečná předloha je blíž, než si myslíte

Scenárista Craig Thomas přiznal, že Marshalla a Lily napsal podle sebe a manželky Rebecky. Ta na něj prý zpočátku byla naštvaná, ale uklidnila se poté, co roli Lily dostala Alyson Hannigan. Rebecca je totiž fanynkou seriálu Buffy, přemožitelka upírů, kde Alyson ztvárnila postavu Willow.

Temná puberta s Kurtem Cobainem

Lily na sebe v seriálu práskne, že na střední škole patřila k subkultuře gotiků. Randila také s chlápkem, který si říkal Scooter, což později obhajuje tím, že si ho vybrala hlavně proto, že „vypadal jako Kurt Cobain“. Scootera mimochodem hraje David Burtka – manžel Neila Patricka Harrise alias seriálového Barneyho Stinsona.

Jak jsem poznal vaši matku - Lily  Foto: Jak jsem poznal vaši matku - Lily Foto: archiv Prima

Lily se s Scooterem rozešla v posledním ročníku střední, ale ještě dlouho jí byl posedlý. S Marshallem naopak začala chodit na začátku vysoké v roce 1996.

Tak trochu bi

Ačkoliv diváci znají Lily především jako dlouholetou Marshallovu partnerku – je to jediný dlouhodobě celkem stabilní vztah seriálu, scenáristé do příběhu propašovali několik náznaků, že je Lily možná bisexuální. Často také demonstruje potřebu pravidelného sexu, má slabost pro herečku Milu Kunis a občas žertuje o své náklonnosti k nejlepší kamarádce Robyn Scherbatsky.

Lily má také velký talent vmanipulovat ostatní tam, kde je chce mít. Extra velká odbornice je pak na rozdělení párů, o kterých si myslí, že si nejsou souzeny. Od Barneyho si kvůli tomu vysloužila přezdívky „ďábelská loutkářka“ nebo „čiré zlo“, Ted ji zas nazývá psychopatkou.

Jak jsem poznal vaši matku uvidíte každý den od 18.55 a 19.25 na Prima love.

Článek

Alyson Hannigan a její manžel Foto:

Hvězda seriálu Jak jsem poznal vaši matku se vdala dvakrát za stejného muže!

Krásná zrzka ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku má stejně jako v seriálu štěstí na chlapy. Svůj slib, který si se svým manželem už před deseti lety dali, si znovu...

Článek

Alyson Hannigan a její seriálový manžel Foto:

Hvězdě Buffy a Jak jsem poznal vaši matku někdo vyhrožoval!

Zatímco pro představitele Teda Mosbyho či Robin Scherbatsky je seriál Jak jsem poznal vaši matku přelomovou televizní rolí, která zásadním způsobem nakopla jejich kariéru,...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Closer III (7)
Closer Foto:
11:55 12:55
64%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016