Katherine Heigl se chce vrátit k Chirurgům!

LOVE: Katherine Heigl se chce vrátit k Chirurgům!  Foto: LOVE: Katherine Heigl se chce vrátit k Chirurgům! Foto: All

Katherine Heigl (33) odešla ze seriálu Chirurgové v roce 2010 po skončení šesté řady. Tenkrát Katherine svůj odchod vysvětlila tím, že se chtěla plně věnovat výchově své adoptované dcery Naleigh.

V nedávném rozhovoru pro E! News herečka uvedla, že se touží znovu vrátit do seriálu a opět zde hrát roli doktorky Izzie Stevens.

 

„Řekla jsem jim, že se chci vrátit zpět,“ prozradila herečka. „Toužím po tom dozvědět se, co se s Izzie stalo, kam se její život ubíral a co teď dělá.“

 

Katerine Heigl je známá díky tomu, že odvolala svou nominaci na Emmy 2008, protože měla pocit, že její postava nemá dostatečně kvalitní potenciál k tomu, aby se o ní vůbec dalo uvažovat. Vysvětlila, že její postava by toho mohla říci mnohem víc.

 

„Moje představa je taková, že Izzie konečně přijde na to, co v životě chce, a bude úspěšná třeba v nějaké jiné nemocnici,“ řekla k tomu Katherine. „Izzie byla vždycky rozpolcená osobnost a měla vždycky složité postavení; a já bych jI chtěla vidět plnou energie.“

 

Co si myslíte vy? Měla by se Katherine Heigl do seriálu vrátit?

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Alexander Hemala Foto:
10:20 11:25
82%
DNES V TVŽivot naplno Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.15
DNES V TVDosavadní život Petra Kraje nečekaně nabere úplně jiný směr, když přijde na spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen na venkově, které nápadně připomínají tajemnou pověst. Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.35
DNES V TV
20.15
DNES V TVÚnos z vězení Foto:
22.50
DNES V TV
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.55
DNES V TV
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016