Kateřina Janečková z Ošklivky Katky dováděla na party

Kateřina Janečková z Ošklivky Katky dováděla na party - Obrázek 2  Foto: Kateřina Janečková z Ošklivky Katky dováděla na party - Obrázek 2 Foto: All

Herečka Kateřina Janečková se po dlouhé době opět objevila ve společnosti. Na zahradní slavnost se seriálem Cesty domů do Villy Richter ji doprovodil partner, herec Radim Jíra.

Kateřinu si diváci Televize Prima oblíbili v seriálu z prostředí módního domu Ošklivka Katka. Ten úspěšně reprízuje stanice Prima LOVE. „Dodneška mi chodí krásné dopisy a emaily od diváků,“ prozradila herečka, která vystupovala v Divadle Bez zábradlí , a nyní účinkuje v divadle ABC. Téměř po celou dobu natáčení Ošklivky Katky se herečka pohybovala v kostýmu a namaskovaná. Jakmile její seriálová postava prošla proměnou z ošklivého káčátka v sympatickou krásku, lidé na ulicích už Kateřinu příliš nepoznávali. „Dnes už mě pozná málokdo. Má to své výhody i zápory,“ uvedla Janečková, která se před dvěma roky nechala velmi svůdně nafotit pro kalendář jednoho pražského casina.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016