Kate žárlí na konkurentku! Co ji tak štve?

Linda Park v Castlovi Foto: Linda Park v CastloviFoto: archiv

Obzvlášť velká porce napětí vás čeká v dalším díle Castla na zabití. Vedle klasického „případu“ totiž Kate na nervy zabrnká i schopná policistka. Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Jako vejce vejci

Kate pořádně rozhodí jistá paní Zhang. Vtipné je, že tahle dáma je téměř „zrcadlovým“ odrazem oblíbené vyšetřovatelky. A právě to nejspíš Kate pořádně znervózňuje. A cože tuhle "konkurentku" do seriálu přivádí?

Vražda blízké

Zatímo Castle s Beckettovou řeší vraždu pracovníka odtahové služby a hledají auto, které souvisí s vraždou, Zhang je tu nicméně kvůli jinému zločinu. Někdo totiž zabil její přítelkyni.

Sexy baletka

A kdo že nepohodlnou vyšetřovatelku ztvárnil? Americká herečka Linda Park. Sedmatřicetiletá dáma s jihokorejskými kořeny se zatím nejvíc blýskla jako talentovaná lingvistka Hoshi Sato v seriálu Star Trek: Enterprise. A právě tahle role v kultovní záležitosti jí „vynesla“ pózování v pánském časopise FHM.

Linda Park s přítelem Foto: Linda Park s přítelemFoto: Instagram.com

Od té doby jste ji mohli vidět hostovat v řadě populárních seriálů. Například v Dr. Housovi, Námořní vyšetřovací službě nebo Mentalistovi. Herectví nicméně není její jediná aktivita. Postavičku jako lusk si totiž udržuje třeba tancem, který je její velkou láskou. Dokonce i baletí!

Zatančí i (v) Castlovi?

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Linda Park a její svatba Foto: Linda Park a její svatbaFoto: Instagram.com

 

-nov

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016