Kate Hudson dospěla až s dětmi. Ve filmu Život s Helenou!

Život s Helenou Foto: Život s HelenouFoto: Distributoři

Dcera Goldie Hown, Kate Hudson, si zahrála roli, která i ji samotnou ovlivnila. Podle svých slov dospěla. Jako dítě slavné herečky a muzikanta narozená v hvězdném L. A. poznala veškeré pozlátko. Tvrdé přistání ze světa celebrit zažije i její postava ve filmu Život s Helenou.

Americkou romantickou komedii Život s Helenou uvidíte na Prima love ve 20.05. Jak sami určitě víte, v pátek večer zůstanou doma jen ty hodné holky. Což Helena, hlavní představitelka filmu, rozhodně není. Postavu Heleny hraje bohémka a hollywoodská herečka Kate Hudson, která o světě pozlátka ví své. Stejně jako Helena, která pracuje jako agentka jedné z nejvýznamějších modelingových agentur v Americe. Krásná těla a s tím spojené i obrovské možnosti, které hýbou světem, ji samotnou také ovlivnila.

Život s Helenou: dcera

Zatímco její sestry žijí tradiční život pětatřicítek za sporákem s manželem a minimálně dvěma dětmi na krku, Helena si užívá světel velkoměsta a nezávazného sexu. Odolejte sexy modelům, kteří na vás kývou se skleničkou něčeho ostřejšího z předraženého baru. To je její dosavadní život, s kterým je nadmíru spokojená. Kdo by nebyl?

Jedna sekunda změní celý život

Ve chvíli, kdy se Helena právě probouzí z mátoh z divokého večírku, její sestra společně s manželem umírá na následky autonehody. Zůstaly po nich tři děti, které si bude muset vzít do opatrovnictví právě Helena. Rázem se z ní musí stát dospěla žena... a možná to dopadne tak, že děti budou vychovávat spíš ji!

Život s Helenou: Aiden se objeví ve filmu!

Chcete znát jedno obrovské plus celého filmu?

Helena potká ve filmu chlápka, kterého všichni moc dobře známe. Je to vysoký a statný muž, truhlář Aiden Shaw ze Sexu ve městě!

Život s Helenou uvidíte v pátek ve 20.05 na Prima love!

Článek

Sarah jessica Parker 2

Sex ve městě: Co vězí za takovým úspěchem?

„Carrie Bradshaw ví hodně o sexu a nebojí se zeptat“. Tak zní sloupek, který proslavil celý Sex ve městě. Když se 6. června 1998 ve Spojených státech odvysílal první díl ...
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Alexander Hemala Foto:
10:10 11:15
36%
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016