Kate a Castle slaví, zatímco představitel Castla truchlí pro zemřelého kolegu

Castle na zabití - Ntahanův kolega ze seriálu Firefly zemřel Foto: Castle na zabití - Ntahanův kolega ze seriálu Firefly zemřelFoto: Firefly

Sváteční punc bude mít úterní díl seriálu Castle na zabití. Castle s Kate Beckett mají důvod k oslavě! Nathan Fillion měl však nyní bohužel smutnější období. Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Castle připravuje překvapení pro Kate

Richard Castle a Kate Beckett jsou spolu už rok! A zatímco v práci vyšetřují vraždu herce, který o roli nezavadil a živil se sváděním bohatých paniček, Richard se bokem snaží pro Kate připravit parádní překvapení! Co to asi bude?

Opustil ho parťák ze seriálu

Zatímco v seriálu bude veselo, v reálu zažívá představitel Richarda Castla Nathan FIllion těžší chvíle… 25. listopadu totiž zemřel jeho kolega ze seriálu Firefly Ron Glass. A Fillion mu věnoval dojemné rozloučení.

Castle na zabití - Nathan píše R.IP. o svém příteli Foto: Castle na zabití - Nathan píše R.IP. o svém příteliFoto: Instagram.com

Mezi Glassovy nejslavnější role patřil právě záhadný pastor Book, který se “nalodil” na slavnou vesmírnou bárku Serenity a zahrál si jak ve zmíněném seriálu, tak i v závěrečném snímku Serenity. Od roku 1975 do začátku let osmdesátých hrál Glass také v televizním seriálu Barney Miller, mihl se ve Star Treku: Voyager (konkrétně v epizodě Nightingale), několika dílech seriálu Agenti S.H.I.E.L.D a v roce 2008 se například objevil po boku Samuela L. Jacksona ve filmu Dům na špatné adrese.

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Osudová ztráta Foto:
20:15 22:40
93%
DNES V TVOsudová ztráta Foto:
20.15
DNES V TVVražedné Miami Foto:
22.40
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVNebezpečný mstitel Foto:
22.20
DNES V TVPoslední Mohykán Foto:
20.15
DNES V TVMůj soused zabiják Foto:
20.00
DNES V TVZapomenutá kletba Foto:
22.10
DNES V TVŽivot ve vzduchu Foto:
20.00
DNES V TVJedinečná zvířata Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016