Kam se Sherlockovi ztratila Kitty Winter? Jela za Putinem!

Sherlock Holmes: Jak prosté 3x19 soud Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté 3x19 soudFoto: archiv

Ophelia Lovibond, která si v třetí řadě Sherlocka střihla Kitty Winter, sice pár dílů zpátky ze seriálu zmizela. Na Sherlocka však rozhodně nezapomíná! Co víc, má ho možná tak trochu doma… Další díl seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.

Co uvidíte ve středečním premiérovém dílu Sherlocka Holmese: Jak prosté? Hlavně to, že na světě je potřeba pouhý jeden Watson a jeden Sherlock (tak se totiž jmenuje celá epizoda). Sherlock s Watsonovou budou na stopě vrahovi v poněkud anonymním prostředí. Svět internetu, bohudík a bohužel dává jakýmkoliv hranicím, a tím myslíme i morálním, daleko rozmazanější křivky, než tomu tak je v realitě. Proto bude pro Sherlocka o dost těžší nalézt vraha jednoho z počítačových hackerů.

Během toho hledání však nalezne i další ponaučení o sobě samém. Nenechte si ujít premiérovou řadu Sherlocka Holmese z New Yorku.

Sherlock Holmes: Jak prosté 3x19 Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté 3x19Foto: archiv

Co dělá Kitty Winter?

Jedna z nových postav, kterou diváci v seriálu ve třetí řadě mohou sledovat, je i Kitty Winter, ta se na pár dílů sice Sherlockovi ztratila z dohledu, ale její představitelka nám o sobě dává vědět pomocí Instagramu. A musíme říct, že je dost stylová a věrná seriálu, v kterém účinkuje. Jen se podívejte.

Psí máma

Před pár dny totiž třicetiletá herečka postovala fotku ze svým psím miláčkem Frankem ve stylovém oblečku ve sherlockovském stylu. Těžko říct, jak se Frankovi v epesní čepici líbilo, barva mu však každopádně sekne.

Sherlock Holmes: Jak prosté Kitty Winter a jezevčík Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté Kitty Winter a jezevčíkFoto: Instagram.com

A Ophelia fotografii tak miluje, že se nezdráhala dát ji na svůj účet podruhé. Ačkoliv řádný odpočinek její psí parťák možná preferuje ještě víc.

Sherlock Holmes: Jak prosté jezevčík Kitty Winter Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté jezevčík Kitty WinterFoto: Instagram.com

Hurá na východ

Ale teď k paničce. Ophelia si totiž nedávno udělala výlet na východ a fanoušky tak překvapila fotografií s chrámem Vasila Blaženého v Moskvě.

Sherlock Holmes: Jak prosté Kittty Winter Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté Kittty WinterFoto: Instagram.com

Sledujte Sherlocka Holmese každou středu ve 20.15 na Prima love!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Closer III (14)
Closer III (14) Foto:
11:55 12:55
36%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016