Julianne Moore je v tom se zmatkářem Hugh Grantem!

Dva v tom porod Foto: Dva v tom porodFoto: All

Časy, kdy Hugh Grant s roztomilou kšticí zmatkařil po svatbách a pohřbech, jsou nenávratně pryč. Prima love vám dá šanci v neděli ve 20.15 zavzpomínat na mladou Julianne Moore a Hugh Granta ve filmu Dva v tom!

Hugh Grant pohazuje svou hustou kšticí a mrká během pikniku na pláži po slavné zrzce Julianne Moore. V tu chvíli vysloví kacířskou myšlenku: "Obávám se, že můj život se nebezpečně blíží k dokonalosti!"

Aby také ne. Jeho přítelkyně, s kterou prožil krásných pět let, je učitelka tance Rebecca Taylor. Hugh Grant jako dětský psychiatr Sam Faulkner významně postupuje v kariéře a do práce jezdí svým rudým porsche. Může to být lepší? Bohatý život muže ve středním věku s dospělým vztahem, kde se dva lidé milují? Jenže Rebecca, které je přes třicet, by se ráda vdala a touží po dítěti. Sam nemá zájem cokoli měnit. Kvůli své profesi má k dětem, řekněme, zdrženlivý postoj, i když upřímně, spíš je to hrůza a smrt v očích, pokud zahlédne děti jinde než v práci.

Sbohem volné víkendy a prohýřené noci s kamarády!

Dva v tom Foto: Dva v tomFoto: All

"Děti si lidé pořizují nezodpovědně!" tvrdí. Ten nebezpečně dokonalý život mu zkazí fakt, že Rebecca objevila na těhotenském testu dva proužky. Dítě je na cestě a je více než evidentní, že otcem je Sam. Co teď? Matka je připravená dostát své mateřské povinnosti, ale otec? Ten má devět měsíců na to dospět, stát se zodpovědným mužem, jenž uživí rodinu. Sbohem, rudé porsche, romantické víkendy na pláži a společenské večírky...

Když si Rebecca uvědomí Samův vlažný postoj, řekne mu, že sice vidí, že na dítě připraveni nejsou, trvá však na tom, že si ho nechá... A jak to tak bývá, strach z dospělosti zhatí všechny plány na další život. Naštěstí si to Sam uvědomí poměrně brzy a s Rebeccou absolvuje všechny důležité cesty k narození jejich dítěte. Jak takový proces vnímají muži, to uvidíte na roztržitém Hugh Grantovi a statečné Julianne Moore!

Na komedii, která vás provede devíti měsíci čekání na ratolest, se podívejte ve 20.15 na Prima love!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Stanice právě nevysílá
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVBáječný den Foto:
20.15
DNES V TVČasový kód Foto:
22.30
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016