Jste to, co jíte, tak proč si nedat sladké bikini body!

jednoduchý perníkový podklad Foto: jednoduchý perníkový podkladFoto: ohsugareventplanning.blogspot.cz

Pondělí patří na Prima love sladkému. Tentokrát v americké reality show Fantastické dorty musí tři soutěžící vytvořit dort, který se bude hodit na přehlídku bikin. Že by to byl trochu protimluv? A neříká se náhodou, že jste to, co jíte? Podívejte se do fotogalerie!

Americká reality show má základní pravidla, která se nesmí porušit.

Tři přední cukráři soutěží o deset tisíc dolarů. Za devět hodin mají vytvořit nejméně 1,5 m vysoký dort. Jindy to trvá dny. O výherci rozhodnou tři porotci – George, Margaret a Leigh. Soutěžící musejí přesvědčit nejen porotu, ale i zákazníka. V tomto díle je třeba vyrobit dort pro módní přehlídku plavek s hvězdnou účastí. Soutěžícími jsou Mike, Ashley a Norm. Mike a Ashley již dvakrát vyhráli, Norm pouze jednou, ale i tak se necítí jako outsider.

Hádky mezi soutěžícími naberou na obrátkách

Zákazníkem je Monica Wiseová, návrhářka plavek. Téma je jasné – plavky, jasné barvy, radost a plážový náboj. Odpočítávání začalo a každý tým má jiný nápad. Mezi Asley a Mikem to začíná vřít. Týmy nabírají zpoždění jen tím, jak se jejich vedoucí neustále dohadují. Ke konci došlo ke všeobecné katastrofě: Ashley se potrhaly plavky, Mikeovi odmítl poslušnost motorový žralok a Norma zklamaly některé detaily. Posledním úkolem je dopravit dorty do místnosti, kde sedí porota…

Jak mohou vypadat plavky, které jsou vytvořené ze sladkého? Lidské ručičky jsou všeho schopné:

Reality show Fantastické dorty uvidíte na Prima love ve 20.15 již toto pondělí!

Článek

Vyrobte si dort se svítící chaloupkou  Foto:

Perníková chaloupka trochu jinak: Nechte ji letos zazářit!

Co je tradičnější, než vonící vánoční medové perníčky? Děti i dospělí je milují a kromě klasických perníčků se z těsta dá dělat spousta dalších věcí. Třeba chaloupka....

Článek

Zdobení perníčků Foto:

Pošlete nám recept na cukroví a vyhrajte kuchařku!

Chcete vyhrát jednu ze tří kuchařek s recepty z oblíbeného pořadu Karolína, domácí kuchařka? Zúčastněte se naší soutěže a pošlete nám svůj recept na vánoční cukroví s fotkou.

Videoarchiv
Všechna videa

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016