Články

Televizní kanál CBS nedávno prodloužil životnost amerického krimi Myšlenky zločince. Ty pomalu ale jistě nastupují do třinácté sezony, což je u takovýchto seriálů nevídané. Podívejte se s námi do zákulisí.
Příběhy Rosy můžete sledovat každou neděli na Prima LOVE. A tentokrát má další díl podtitul Svatební romance. Zamiluje se konečně tato divoká žena?
Co uvidíte na Prima LOVE během soboty? Pobavíte se u reality show, kde jeden z nejslavnějších kuchařů světa radí těm nejhorším restauracím na světě, večer vás pak zamrazí u snímku Pronásledované ve 20.15.
Každý pátek můžete sledovat seriál Právem odsouzeni. Sestavili jsme pro vás základní charakteristiku hlavních postav. Jaká je jejich minulost? Ta vám pomůže rozklíčovat jejich chování.
Atraktivní Sashu Alexander jste mohli vidět nejen v seriálu Rizzoli & Isles, který můžete sledovat každý čtvrtek ve 20.15. Sasha si zahrála před (skoro) dvaceti lety v jednom úspěšném teenage seriálu Dawsonův svět a s fanynkami si dost užila.
Hollywoodské herečce a představitelce Watsonové v Sherlockovi Holmesovi táhne na padesát a před dvěma lety se stala poprvé v životě matkou. Liu je single matkou pracující šestnáct hodin denně a na Den matek se vyjádřila o své rodině.
Emily Deschanel je podruhé matkou, zatímco její sestra Zooey Deschanel se na druhé dítko teprve těší. Každopádně obě dvě sestry a herečky si svoje těhotenství naplánovaly perfektně – děti jsou jen několik měsíců od sebe. Jak se vychovává dítě, když natáčíte 12 hodin denně?
Ano, šéfe! se neříká jen u nás Zděnkovi Pohlreichovi. První, koho takto oslovovali, byl šéfkuchař Gordon Ramsay. Ten s reality show z nebezpečné oblasti restaurací začal. Víte o něm však něco víc? Prozradíme vám!
Extra vážně se zřejmě nebere představitelka Maury Isles Sasha Alexander. Fanouškům tak nedávno na svém instagramovém účtu přichystala jedno překvapení. Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě LOVE.
Představitel amerického Sherlocka, Brit Johnny Lee Miller, na seriálovém place rozhodně nepokazí žádnou legraci. Celý štáb má však legrácky viditelně rád, důkaz místo slibů je před vámi ve fotogalerii. Tu vyfotil samotný představitel nejslavnějšího detektiva všech dob.
Další články
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Closer III (7)
Closer Foto:
11:55 12:55
85%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016