Johnny Lee Miller strávil natáčení Trainspottingu stylově. S hlavou v záchodu!

Sherlock Holmes: Johnny s Ewanem McGregorem Foto: Sherlock Holmes: Johnny s Ewanem McGregoremFoto: Instagram.com

Představitel seriálového Sherlocka Holmese patří také k nejslavnějším filmovým feťákům na světě. Johnny Lee Miller si po dvaceti letech na jaře 2016 připomněl roli Sick Boye v Trainspottingu 2. Přiznal, že začátky natáčení rozhodně nepatřily k nejpříjemnějším!

Minulý týden světlo světa spatřilo pokračování jednoho z filmových fenoménů devadesátých let – Trainspotting 2. Režisér Danny Boyle se rozhodl po dvaceti letech podívat znovu na příběhy několika neobyčejně šílených feťáků ze skotského Edinburghu. Svět díky tomuto filmu poznal kouzlo ryšavého herce Ewana McGregora a právě představitele Sick Boye Johnny Lee Millera.

"Byl to rychlý proces, kdy nám Danny Boyle poslal scénář s poznámkou, že teprve teď už máme v očích všichni určité zkušenosti, o kterých můžeme vyprávět v pokračování Trainspottingu. Scénář se mi líbil a slyšel jsem, že ostatním kolegům také, nebylo proč se rozmýšlet," říká Johnny Lee Miller, kterého celá Amerika momentálně sleduje jako moderního Sherlocka Holmese. Ten shodou okolností k drogám nemá také daleko – stejně jako Sick Boy. Právě kvůli této slabosti je anglickému Sherlockovi v New Yorku přidělena dr. Watsonová, kterou ztvárňuje Lucy Liu. Neuprosná doktorka ho má hlídat, aby nebral drogy, ale mezitím se z nich stanou parťáci při vyšetřování kriminálních zločinů.

Sherlock Holmes - Johnny Lee iller na promu Trainspottingu 2 Foto: Sherlock Holmes - Johnny Lee iller na promu Trainspottingu 2Foto: instagram

S hlavou v nejodpornějším záchodě světa

Během několik dní trvajících promo rozhovorů v rámci propagace nového filmu se Johnny Lee Miller nechal slyšet, že návrat do Skotska a do role Sick Boye pro něj byl více než stylový. První natáčecí dny totiž strávil s virózou vysloveně u záchodové mísy. "Doufám, že si o mně ve štábu nemysleli, že jsem se jen velice dobře připravoval na svou roli," smál se herec.

Americký Sherlock ukázal plakát k pokračování Trainspottingu. Venku je i trailerAmerický Sherlock ukázal plakát k pokračování Trainspottingu. Venku je i trailer

Johnny tak vtipně odkázal na jednu z nejslavnějších scén Trainspottingu, kdy hrdina Renton (Ewan McGregor) prolézá během svého drogového ataku tím nejodpornějším záchodem v Edinburghu a dost možná na celém světě.

Johnny Lee Miller také na Instagram postoval během proma v Americe několik fotek z rozhovorů, kde se pochvalně zmiňuje o svém hereckém kolegovi Ewanovi McGregorovi. Podle jeho o něco slavnějšího kolegy jsou naštestí pocity oboustranné. "Strašně jsem se těšil na Johnnyho," přiznal Ewan McGregor v rozhovoru pro britský list The Guardian.

Co uvidíte ve středu s Sherlockem Holmesem?

Ve středu můžete stále sledovat premiérové díly ve 20.15 na Primě LOVE. Sherlock a Joan vyšetřují vraždu mladé ženy, jejíž fotka ze školy se stala uměleckým dílem a je zároveň důkazním předmětem staré vraždy…

Sledujte na Primě LOVE každou středu Sherlock Holmes: Jak prosté ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (10)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
54%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016