Jennifer Aniston čeká v neděli (filmový) Rozchod!

Vince Vaughn a Jennifer Aniston jako bývalí partneři Foto: Vince Vaughn a Jennifer Aniston jako bývalí partneřiFoto: All

Jennifer Aniston a Vince Vaughn už to spolu prostě nemohou vydržet. Krásný společný byt jim ale jejich situaci pořádně zkomplikuje. Jak to vypadá, když se bývalí partneři usilovně snaží vzájemně se vystrnadit z hnízda, uvidíte v neděli ve 20.15 na Prima love.

Romantická komedie Rozchod! začíná přesně tam, kde většina podobně žánrově laděných filmů končí. On a ona se potkali, zamilovali se do sebe až po uši a našli si hnízdečko, ve kterém chtěli šťastně žít až do smrti. Což by mohli, kdyby se záhy nezačali nenávidět.

Záminkou pro ukončení společného života se stane jedna z mnoha banálních hádek. Na jejím konci se Brooke (Jennifer Aniston) a Gary (Vince Vaughn) rozhodnou, že se každý vydá vlastní cestou. Potíž je v tom, že nádherný byt, který si pořídili a zařídili, patří oběma a ani jeden nemá chuť se z něj vystěhovat.

Komu z celebrit se prodražil vztah?

Rozjíždí se zábavný souboj pohlaví. Cílem je prostřednictvím kamarádů, nastrčených podivínů a menších i větších ústrků dostat toho druhého z bytu. Není to ani trochu jednoduché…

Ve filmu jde o lásku i o byt Foto: Ve filmu jde o lásku i o bytFoto: All

Hvězda seriálu Přátelé Jennifer Aniston a asi nejpopulárnější komik americké současnosti Vince Vaughn (Buď v klidu, Nesvatbovi) se ve vzájemné nevraživosti postav vyžívali natolik, že se po natáčení dali dohromady a zařídili si společné bydlení v Chicagu. Vzhledem k tomu, že to nebude pod vedením zkušeného komediálního režiséra Peytona Reeda (Kašlu na lásku), může to dopadnout jakkoli.

Film Rozchod si pusťte v neděli od 20.15 na Prima love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Stanice právě nevysílá
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016