To je šok! Derek Morgan končí v Myšlenkách zločince!

Shemar Moore - Myšlenky zločince Foto: Shemar Moore - Myšlenky zločinceFoto: archiv Prima

Americký seriál Myšlenky zločince můžete sledovat na Prima love každé pondělí ve 20.15. Úspěšný krimi seriál se bohužel musí rozloučit s jednou ze svých hvězd.

Shemar Moore (45) po jedenácti úspěšných sezonách končí v seriálu Myšlenky zločince. Svým rozhodnutím překvapil naprosto všechny a zklamal své fanoušky. Shemar má k odchodu ovšem pochopitelný důvod, který fanouškům také oficiálně vysvětlil.

"Matthew (Gray Gubler) začal režírovat, to inspirovalo Joeho (Mantegna) a to inspirovalo Thomase (Gibsona). Kirsten (Vangness) začala kvůli tomu psát a já ji podporuji. A. J. (Cook) je matkou dvou dětí, vzala si čas na to si dát život dohromady, aby se mohla vrátit zpátky do seriálu. Bylo hezké vidět všechny mé kolegy růst. I když nerežíruju, nepíšu, tak stále rostu a odcházím kvůli tomu, že chci růst jako herec a chci vidět, co všechno dokážu," prozradil herec.

Shemar Moore opouští Myšlenky zločince i kvůli osobnímu životu, jenž pro něj v podstatě kvůli intenzivnímu natáčení neexistuje. "Potřebuji v životě harmonii. Miluju to, čím se živím, od klapky až po střih, ale také chci venčit své psy, cestovat, oženit se a mít děti, což je těžké získat, když máte tak náročný program." říká pětačtyřicetiletý herec, který je stále single.

 

Co na to říct? Přejeme Shemarovi hodně štestí do osobního a pracovního života (a jdeme plakat).

Myšlenky zločince uvidíte toto pondělí už ve 20.15 na Prima love!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016