Jane Rizzoli je mou součástí, říká Angie Harmon

Rizzoli a Isles - herečka bude režírovat jeden ze seriálových dílů Foto: Rizzoli a Isles - herečka bude režírovat jeden ze seriálových dílůFoto: archiv Prima

V genech má modeling, v kterém byla několik let více než úspěšná. Nakonec ji ale zlákalo herectví a její postava Jane Rizzoli se jí tak trochu zaryla do kůže. Co energická Angie Harmon říká o Jane Rizzoli?

Obě dvě jsou úplné opaky, ale zároveň jsou důkazem přísloví, že protiklady se přitahují. Rizzoli & Isles můžete sledovat na Prima LOVE každý čtvrtek ve 20.15.

Co uvidíte už tento čtvrtek? Zrovna o Jane Rizzoli bude čtvrteční díl. Jane prochází své staré případy, aby zjistila, kdo ji pronásleduje a vyhrožuje jí. Dostává bodyguarda a velmi se bojí o matku. Pak se ale ukáže, že cílem pronásledovatele, který ji chce co nejvíce ranit, je někdo jiný...To vše uvidíte ve čtvrtek ve 20.15.

Postava, která pomáhá i v osobním životě

Angie Harmon je energická žena a matka tří dětí, s kterými si díky roli Jane Rizzoli prošla i velkým úskalím. Angie se s manželem rozhodla, že tři děti bude vychovávat jinde než v Los Anglese, kde v tu dobu pracovala na seriálu Rizzoli & Isles, což pro ni znamenalo jediné – nebýt se svými dětmi každý den. Více se o rozhodnutí odstěhovat celou rodinu dozvíte tady.

Rizzoli a Isles - rodina Foto: Rizzoli & Isles – rodina. Foto: Instagram.com

Právě bezdětná a tvrdá policistka Jane Rizzoli je nejvýraznější rolí pro vysokou brunetku Angie Harmon. Ta se v rozhovoru pro časopis Interview vyjádřila o své postavě velice lichotivě. Žít totiž pět dní v týdnu v hlavě s někým druhým vás zaručeně ovlivní, ne vždy to však musí být pro herce příjemná zkušenost. Angie tvrdí, že v jejím případě je to hlavně pozitivní aspekt (přece jen nehraje vraha, že?).

"Jane Rizzoli je momentálně součástí mé osobnosti. Je to opravdu zajímavé, protože ji dávám spát v pátek večer a probouzím ji v pondělí ráno, když jedu na natáčení. Ale čas od času se probudí třeba na letišti, když se něco děje. Jakoby mi říkala: Potřebuješ mě? Děje se něco? Mám zakročit?  V ten moment musím říct sama sobě, že já tu nejsem ta s odznakem," usmívá se Angie Harmon.

Rizzoli & Isles můžete vidět na Prima LOVE každý čtvrtek ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
TOP STAR magazín Foto:
22:15 23:10
89%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVelké vítězství Foto:
20.15
DNES V TVRocky IV Foto:
22.55
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVNejpodivnější dinosauři Foto:
20.00
DNES V TVJarní příběhy Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016