Jaký je Sherlock Holmes v soukromí? Běžec i advokát

Sherlock Holmes aka Jonny Lee Miller Foto: Sherlock Holmes aka Jonny Lee MillerFoto: All

Ačkoliv revolučnímu pojetí Sherlocka zpočátku mnozí nevěřili, seriál Jak prosté dokázal, že si pozornost zaslouží a v zahraniční už na podzim nastartoval svou třetí sezonu. Velký podíl na úspěchu má bezpochyby i představitel Sherlocka Jonny Lee Miller. Jaké je soukromí charismatického čtyřicátníka?

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu ve 20.15 na Prima love.

Herecká manželství

U Millera je často připomínáno, že byl prvním manželem Angeliny Jolie. Vzali se velmi mladí v polovině 90. let, manželství jim však příliš dlouho nevydrželo. Zatím se zdá, že na tu pravou kápl až pár let poté. V roce 2006 totiž začal randit s modelkou a herečkou Michele Hicks a o dva roky později se v Malibu vzali. V době svatby s Jonnym už byl na cestě jejich syn Buster Timothy Miller, který se narodil v prosinci 2008.

Hicks si dosud zahrála především v seriálech – například v Právu a pořádku nebo Odložených případech. Pohledná tmavovláska účinkuje též v klipu Letting the Cables Sleep od kapely Bush. Jak si můžete všimnout, náš Sherlock Holmes má prostě slabost pro drsné ženy "vamp".

Michele Hicks Foto: Michele HicksFoto: All

Je to běžec

Kromě záliby v temných ženách má náš "love" Sherlock Holmes také zálibu ve sportech. Uznáváme, moc na to sice nevypadá, a víc než sporty mu uvěříte spíš jeho seriálové drogy, nicméně opak je pravdou. Jonny miluje uběhnuté míle, které zůstaly za jeho zády.

Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 6 Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 6Foto: archiv Prima

Miller je totiž zdatný maratonský běžec. London Maraton před šesti lety uběhl za něco málo přes tři hodiny, New York City Marathon zase v roce 2010 absolvoval se svou „kolegyní“ ze seriálu Dexter Jennifer Carpenter (seriál můžete sledovat na Prima Cool).

Věnuje se nemocným

Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 8 Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 8Foto: archiv Prima

Ostatně maratony běhá i ve spojitosti s charitativními projekty – například organizací Mencap pracující s mentálně postiženými lidmi. V roce 2014 se zase začal angažovat v pomoci lidem trpícími vzácnými onemocněními. Má prostě srdce na pravém místě. 

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu ve 20.15 na Prima love.

Článek

Jonny Lee Miller jako Sickboy Foto:

Hrál nejslavnějšího feťáka, teď je to Sherlock Holmes

Jonnyho Lee Millera a jeho výrazné rysy si většinou zapamatujete. Málokdo ale ví, že představitel Sherlocka Holmese se v devadesátých letech zapsal do dějin...


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016