Jaký dort se hodí pro zimní svatbu?

Dort z citronové zmrzliny Foto: Dort z citronové zmrzlinyFoto: isifa.com

Většina svateb se odehrává v létě, protože všechno je tak nějak praktičtější. Uspořádat svatbu v zimě je zcela jiný oříšek. Soutěžící reality show Fantastické dorty se budou snažit vytvořit svatební dort ve viktoriánském stylu. Musí být ovšem 1,5 metru vysoký.

Deset tisíc dolarů se válí na stole před třemi cukráři. Kdo je vezme a vyhraje? Na to se můžete dívat na Prima love ve 20.15 každé pondělí. Reality show Fantastické dorty má několik úkolů. Vytvořit dort vysoký 1,5 metru za devět hodin. I pro profesionální cukáře je toto úkol, který si žádá pevné nervy.

Svatební dort do speciálního kostela

Dnes soutěží Charity, Mike a Andrea. Zákazníkem je Arden Choová, nejlepší kamarádka šťastného páru. Kostel bude vyzdoben tmavě červenou a slonovinovou, dort by měl být ve viktoriánském stylu, zábavný a romantický.

Cukráři musí vytvořit nejméně 1,5 m vysoký dort za 9 hodin, jindy to trvá celé dny. O výherci rozhodnou tři porotci – George, Margaret a Leigh. Soutěžící musí přesvědčit nejen porotu, ale i zákazníka. V tomto díle je třeba vyrobit dort pro elegantní zimní svatbu.

Fantastické dorty (1)Fantastické dorty (1)

Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá...

Odpočítávání již začalo a jako vždy si každý tým naplánoval zcela originální dort. První komplikací jsou vyhozené pojistky. Andrea tak musela poprosit Mika, zda může použít jeho mikrovlnku. Mike ale Andreu odmítl. Charity naopak pomohla. Když uběhly dvě hodiny času, tak George oznámil test dovednosti. Vítěz nařídí jednomu ze zbývajících dvou týmů půlhodinovou pauzu. V dnešní soutěži jde o zdobení, tedy přesněji o vytvoření svatební kytice, ve které bude alespoň jedna lilie, soutěžící mají 15 minut. Soutěž vyhrál Mike a ten vyřadil Andreu a její tým.

Po návratu Andreina týmu se musí Andrea vypořádat s menší krizí. Vše nakonec dobře dopadlo a všechny tři týmy pokračují v přípravě, když je vyruší George a Arden, která chce přihlížet přípravám. Soutěžící se tak pokusí na zákazníka zapůsobit. O chvilku později nastala krize u Mika, ale i ten ji nakonec vyřešil. Dalším přerušením příprav je ochutnávka dortů, jejíž vítěz bude moct vyloučit jeden tým na půl hodiny ze hry. Vítězem se stala Charity a ta vyřadila Mika a jeho tým. Když se Mike vrátil do hry, tak zbývala přibližně hodina času. Všechny týmy dokončily dorty včas, některé detaily ale chybí. Nyní nastávají nejnapínavější chvíle – týmy musí převézt své dorty do vedlejší místnosti. Všechny dorty přežily, každý soutěžící si vyslechl chválu i kritiku, ale výherce deseti tisíc dolarů je jen jeden. Nakonec vyhrála Andrea.

Reality show Fantastické dorty sledujte na Prima love každé pondělí ve 20.15!

Článek

Svatby v Benátkách - Olga a dorty Foto: archiv Prima

Olga si šla pro dort a dostala zákuskem! Vy dostanete 5 receptů na skvělé dorty!

Jak jste mohli dnes vidět, Olga si šla pro narozeninový dort k cukráři Kyselému, kde potkala Evu Krejzovou. Ta se s ní dala "po krejzovsku" do řeči takovým způsobem, že to...

Článek

Nejlepší svatební dorty a dezerty Foto: profimedia.cz

Nejlepší svatební dorty a dezerty

Svatební sezona je v plném proudu. Ať už plánujete vlastní svatbu, nebo se chystáte na nějakou jako svatební host, máme pro vás výběr nejlepších dortů, zákusků a dezertů,...

Článek

Mandlový piškotový dort s malinami Foto: isifa.com

Tyhle fantastické dorty vám nedají spát...

Na Prima love uvidíte další díl reality show Fantastické dorty. Tentokrát se v soutěži předvedou tři profíci, kteří se budou snažit vyhrát cenu za nejhezčí a nejchutnější...
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Jsem do tebe blázen Foto:
02:55 03:20
83%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVStrážci nebes Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016