Jak stárl Leonardo DiCaprio před kamerou? V 19 letech vypadal na 13

DiCaprio - koláž Foto: DiCaprio - kolážFoto: All

Před kamerou v podstatě vyrůstal a my jsme svědky procesu vývoje jednoho z nejlepších herců naší doby. Jako by snad androgynní Oscar nenáviděl jeho oblibu v blondýnách z Victoria´s secret a porota mu je záviděla. Podívejte se na to, jak Leonardo DiCaprio vyrůstal před kamerou.

V neděli 29. března jste mohli vidět na Prima love jeden z nejúspěšnějších blockbusterů všech dob. Titanic mu zajistil nehynoucí slávu u třináctiletých fanynek a slabost vyvolával i u jejich maminek. Jack Dawson byla role, která ho vystřelila na komerční herecký olymp. Jenže o tomhle špinavém blonďákovi se vědělo ve filmových kruzích už daleko dřív. Víte, kterou rolí okouzlil režiséra Titaniku, aby mu dal roli kluka, který svůj život ukončí v ledovém oceánu?

Podívejte se na to, jak Leonardo DiCaprio zrál před kamerou. Jak se z blonďaté "holčičky" s pomněnkovýma očima stal třicátník s odhodlaným výrazem a špetkou šílenosti k tomu. Leonardo letos oslavit své čtyřicátiny.

1) Co žere Gilberta Grapea, 1993 – 19 let!


Role mentálně postiženého kluka mu vynesla první nominaci na Oscara (a ne poslední). Byl tak dobrý, že si většina lidí myslela, že na Oscary přijde postižený kluk. Postižený je DiCaprio ale maximálně herecky. V této roli si ho všiml právě režisér James Cameron, který připravoval Titanic.

P.S. Také vám přijde tento věk neuvěřitelný?

2) Romeo a Julie, 1996 – 22 let!

Rok před Titanikem se Leonardo potkal s mladičkou Claire Danes, aby převyprávěli historií zaručený příběh Romeo a Julie. A tady už můžete sledovat přerod z podivného puberťáka na dívčí idol. Pronikavý pohled v kombinaci se dívčím vzhledem byl odzbrojující. Pro většinu ale až za rok.

3) Titanic, 1997 – 23 let!

... A žádný deníček náctiletých nezůstal prázdný.

4) Pláž, 2000 – 26 let!


5) Letec, 2004  30 let!


6) Krvavý diamant, 2006 32 let!

7) Nouzový východ, 2008 34 let!

8) Nespoutaný Django, 2012 38 let

9) Vlk z Wallstreetu, 2013 39 let

Článek

Leonardo DiCaprio jako cestovatel časem Foto:

Fanoušci filmu Titanic mají novou teorii. Leonardo DiCaprio byl cestovatel časem!

Až si přečtete tuto novou filmovou teorii o Titanicu, filmový megahit uvidíte v neděli na Prima love v úplně jiném světle. V neděli ve 20. 15 totiž Jack nezachrání Rose...

Článek

DiCaprio krade Oscara Foto:

Lidová tvořivost na internetu: Dejte DiCapriovi konečně Oscara!

Leonardo DiCaprio a jeho neproměněný Oscar je už několik let fenoménem internetu. Většina lidí si totiž myslí, že tenhle blonďák už na své poličce nějakého Oscara...

Článek

Leonardo Dicaprio Oscar Foto:

Největší smolaři v historii Oscarů? Leo ještě není takový chudák!

Předávání Oscarů je nesmazatelně spojené se smolařem Leonardem DiCapriem. Zatímco polovina světa chce, aby Oscara vyhrál, filmová komise ho přehlíží a sociální sítě se...

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016