Jak se natáčel první romantický film roku 2015 S láskou, Rosie?

Rosie si zahrála Lily Colins Foto: Rosie si zahrála Lily ColinsFoto: All

Už 15. ledna můžete vidět v kinech první romantickou komedii S láskou, Rosie. V hlavní roli dcera zpěváka Collinse Lily. V komedii můžete čekat pořádně střelený humor a zároveň budete dojemně provázet dva přátele jejich životem. Podívejte se, jak se natáčí takový film!

Vědecké výzkumy tvrdí, že pokud se lidi znají jako malé děti, něco jim brání, aby se do sebe jako dospělí zamilovali. Rosie a Alex, hrdinové romantická komedie S láskou, Rosie se znají už od školky. V době prvních lásek a sexu svoje zážitky s patřičnými detaily samozřejmě probírají, tomu druhému to ale není vždy úplně po chuti.

Proč? Ať je to jak chce, Rosie zůstává v Dublinu, zatímco Alex jede na univerzitu do Bostonu. Mezi nimi stojí oceán a v průběhu života i jiné vztahy, aféry, dokonce jiná manželství, závazky a děti. Na oba čekají méně i více bláznivé a zábavné momenty, občas se potkají a spadnou spolu do bazénu a zase vplují zpět do svých životů. Rosie se dokonce povede dohodit ztepilou blondýnu Alexovi za ženu... No to by si asi nejradši nafackovala.

S láskou, Rosie uvidíte ve vašich kinech už 15. ledna!

S láskou, Rosie - Trailer Foto: S láskou, Rosie - TrailerFoto: All

Improvizují herci během natáčení filmu? Na to se můžete povídat tady:


Článek

Rosie se dostane do trapné situace Foto:

3 fakt dobré důvody, proč jít na film S láskou, Rosie

Existují nejméně 3 (ale je jich ve skutečnosti mnohem víc) důvody, proč si od 15. ledna, kdy má v ČR premiéru film S láskou, Rosie (uvádí Bontonfilm), udělat čas a jít do...

Článek

S láskou, Rosie Foto:

Udělejte si Valentýna o měsíc dříve! S novou komedií S láskou, Rosie

První romantický film roku. Láska a sex nám umí udělat ze života nebesa i peklo, to vědí v Notting Hill, ví to Bridget Jones i ti, kdo mají Lásky čas. Ví to i film S...

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016