Inge Lindström z Místa činu má nového parťáka

Místo činu - Čtyři jezdci apokalypsy Foto: Místo činu - Čtyři jezdci apokalypsyFoto: archiv Primy

Podivný případ ve čtvrtek vyšetří komisařka Inge Lindström. Někdo totiž vraždí mezi umělci, jejichž jména vyhlašuje v televizní show – nakonec půjde o krk i jí samotné! Inge má také nového parťáka Tobiase von Sachsena. Jeho představitele Heinricha Schmiedera potkal smutný osud.

Další epizodu z úspěšného německého seriálu Místo činu: Čtyři jezdci z Apokalypsy uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima love.

Albánské kořeny

Heinrich Schmieder se narodil v roce 1970 do rodiny s albánsko-banátskými kořeny. O výběru herecké kariéry měl zřejmě poměrně rychle jasno, neboť už od 21 studoval herectví Zinner Studio v Mnichově. Brzy nato začal působit ve filmové i televizní produkci, v sérii Místa činu si poprvé zahrál už počátkem 90. let.

Parťák Inge

Po boku Inge Lindström se však poprvé objevil až roku 1999, kdy Místo činu: Čtyři jezdci z Apokalypsy vzniklo. Později spolu řešili ještě dopadení násilníka a vraha žen v Místě činu: Brémy – Zběsilost, jež vzniklo o dva roky později.

Článek

Po boku hvězd

V té době si Schmieder ještě střihl roli v oceňovaném snímku Tunel, který se odehrává ve východním Německu. Zahrál si tu po boku německých hvězd Alexandry Marii Lary a Sebastiana Kocha. A nechyběl ani u jednoho z nejznámějších německých filmů posledních deseti let – Pádu třetí říše. Ztvárnil zde příslušníka SS Rochuse Mische.

Nečekaná smrt

I později se Schmieder věnoval především účinkování v kriminálkách, v roce 2010 však přišla šokující zpráva – čtyřicetiletý herec nečekaně zemřel v hotelu v italském Livigno, kde se účastnil cyklistického závodu Bike Transalp. Zůstala po něm žena a dvě děti. Jeho poslední role byla v (taktéž kriminálním) televizním snímku Komissarin Lucas – Spurlos.

Místo činu: Čtyři jezdci Apokalypsy, kde Heinrich Schmieder ztvárnil jednu ze svých výrazných rolí, uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Článek

A co by mohla vyprávět další Allenova dcera? Foto: isifa.com

Místo činu řeší milostný trojúhelník: prožil ho Woody Allen, ale i Ingrid Bergman

Poměrně originální vraždu má ve čtvrtek ve 20.15 na Prima love k rozřešení komisařka Inge Lidndström. Během případu rozkryje i tajný milostný trojúhelník. Tyto vztahy ...

Článek

Nevěsta na útěku: Julie Roberts

Nejen v kriminálce Místo činu se objevují extrémně podivné nevěsty!

Na pořádně podivné svatbě se dnes večer ocitnou komisařka Lűrsen a její kolega Stedefreund. Oslavu totiž přeruší vpád ozbrojených lupičů – z nichž se však brzy vyklubou ...

Článek

Johanna a dobrodruh: Nebe nad Afrikou

Seriál Místo činu bude řešit problematiku přistěhovalců. Rozumíte jí?

Třaskavý problém nakousne německá kriminálka Místo činu: Vypálené rány. Komisařka Inge Landström totiž šetří zločin spáchaný na příslušnících turecké komunity v Německu. ...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Sběratelé kostí Foto:
23:10 00:05
69%
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVBáječný den Foto:
20.15
DNES V TVČasový kód Foto:
22.30
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016