I vy se můžete stát Sherlockem! Ve videohře

Sherlock Holmes - počítačová hra Foto: Sherlock Holmes - počítačová hraFoto: archiv Prima

Jste velcí fandové Sherlocka Holmese? Přečetli jste z sherlockovské série od Arthura Conana Doyla všechno, co vám přišlo do ruky, viděli bezpočet televizních i seriálových adaptací a zašli si i na něco do divadla? Seriál o newyorském Sherlockovi můžete vidět na Prima love ve 20.15!

Než tedy vyrazíte s Sherlockem z Jak prosté za dalším kriminálním dobrodružstvím, nakoukněte do světa her. Slavný detektiv totiž nechybí ani tam!

Novinková záležitost

Nejaktuálnějším příspěvkem do série případů Sherlocka Holmese ve videoherním světě je Sherlock Holmes: Crimes and Punishments (Sherlock Holmes: Zločiny a tresty).

Detektivní dobrodružství má vdechnout neotřelý náboj sherlockovské sérii a láká na prostředí viktoriánské Anglie – o hustou atmosféru zšeřelých uliček či typickou módu zjevně pro milovníky viktoriánských časů nebude nouze. Kvalitu šestice příběhů, pardon případů, k vyřešení, však už musí posoudit na podzim hráči sami.

Počítačová hra s Sherlockem Holmesem Foto: Počítačová hra s Sherlockem HolmesemFoto: archiv Prima

Spiknutí i horor

Z her, které už vyšly, můžete prubnout například předchůdce novinkové hry Odkaz Sherlocka Holmese z roku 2012, kde na vás čeká případ začínající nevinnou krádeží náhrdelníku. Později se však Sherlock dostává na kloub významnému spiknutí.

A pozoruhodný je i „Sherlock“ z roku 2007 – hra Awakened v sobě totiž nese krom detektivního žánru i prvky hororu, takže si přijdou na své jak příznivci slavného detektiva, tak i milovníci děsuplných příběhů klasika hororového žánru H. P. Lovecrafta.

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Jak se staví sen Foto:
11:15 12:15
39%
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016