I na sukničkáře Barnyeho párkrát došlo. Do jakých žen se zamiloval?

Jak jsem poznal vaši matku - Barney a Robin Foto: Jak jsem poznal vaši matku - Barney a RobinFoto: archiv Prima

Sukničkář, děvkař, supersvůdce... na Barneyho zálibu v balení žen lze nahlížet různě, i on má však city. A během populárního seriálu Jak jsem poznal vaši matku si střihl i pár dlouhodobých vztahů. Kdo byly jeho osudové ženy?

Další díl seriálu Jak jsem poznal vaši matku můžete vidět pravidelně každý den v 19.20 a 19.50 na Prima love.

Shannon

První Barneyho vážná známost mu dala co proto. Ještě před seriálovými událostmi v roce 1998 randil s dívkou jménem Shannon. Působili u mírových sborů a plánovali odjet pomáhat do Nikaragui – Barney se své pozdější verzi vskutku nepodobal.

Jak jsem poznal vaši matku - Shannon Foto:

Nakonec však zjistil, že ho Shannon podvádí, což ho dost dostalo... Později je ale osud svedl ještě dohromady. Byť velice krátce.

Robin

Osudová Robin Scherbatsky. Nejenže okouzlila Teda Mosbyho, ale i Barneyho Stinsona. A je důkazem, že přátelství nemusí jít pod drn, ani když se do toho zamíchá nějaká ta láska. Barney a Robin spolu začali randit v páté sérii, napoprvé jim to však úplně nevyšlo a momentálně mají nějakou dobu pauzu. Ale nebojte. Dostanou ještě velkou šanci!

Jak jsem poznal vaši matku - svatba Barneyho a Robin Foto: Jak jsem poznal vaši matku - svatba Barneyho a RobinFoto: archiv Prima

Kdo ho čeká?

Barney mezitím rozhodně dlouho sám nezůstane a i v šesté řadě, která na Prima love aktuálně běží, ho dokonce čeká další vážný vztah! A nebude jediný. Sbalí ho dotyčná co nevidět, nebo si Barney Stinson na svou novou "vážnou" partnerku ještě chvilku počká?

Odhalíte ve středu 19.20 a 19.50 na Prima love.

-nov

Článek

Barney - Suit Up party 2 Foto:

Barney Stinson: Zábavný sukničkář s překvapivou minulostí

Fenomenální Barney Stinson. Charakter brilantně ztvárněný Neilem Patrickem Harrisem už v prvních sériích začal žít tak trochu svým vlastním životem. A jeho charisma i...

Článek

Jak jsem poznal vaši matku Foto:

Všechny Barneyho hlášky najdete v jednom videu!

Barney Stinston, okrasa dámských ložnic. Miluje svádění žen a nadevše miluje nošení obleku. Slovo boží si bere nadarmo do pusy asi tak stokrát denně. Nikoho tak nemůže...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVSpratci na zabití Foto:
20.15
DNES V TV
22.00
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016