Hvězda Sherlocka se zastala nahotinky Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence - dokonalá, jako vždy Foto: Jennifer Lawrence - dokonalá, jako vždyFoto: archiv

Natalie Dormer alias Mrs. Moriarty v seriálu Jak prosté zažívá skvělé časy. Vedle účinkování v tomto úspěšném seriálu hraje jednu z ústředních rolí ve Hře o trůny a též v hollywoodském blockbusteru Hunger Games – Mockingjay. A právě své parťačky z filmu Jennifer Lawrence se před pár dny zastala.

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.

Právo na soukromí

Dvaatřicetiletá kráska totiž striktně odsoudila zloděje, kteří se před časem Jennifer Lawrence a několika dalším hvězdám nabourali do počítače a ukradli a zveřejnili jejich nahé fotky. "To, čím si prošla Jenn, je strašné," uvedla herečka pro magazín Nylon. Nemyslím si, že existuje míra slávy, která opravňuje tento způsob invaze do soukromí, o porušování zákonů nemluvě. Myslím, že se lidé potřebují,prohlásila Dormer, kterou můžete pravidelně sledovat v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté. Zde hraje zločinnou ženu, po které Sherlock pátrá pravidelně. Moriarty je jedna z jejích dalších seriálových rolí, diváci ji mohou ovšem znát i ze seriálu Hra o trůny.

Jennifer Lawrence- Ochranka chce sáhnout americké hvězdě po rozkroku místo ruky. Foto: Jennifer Lawrence- Ochranka chce sáhnout americké hvězdě po rozkroku místo ruky.Foto: Business Factory

Přítel režisér

V seriálech a snímcích se Natalie odvážnějším scénám nevyhýbá – ostatně ve svých nejslavnějších rolích ztvárňuje inteligentní a protřelé hrdinky, které jsou zároveň patřičně sexy. V reálu ji však "nahé" problémy a skandály (alespoň zatím) míjejí.

Setkání s Irene bude pro Sherlocka bolestivé Foto: Setkání s Irene bude pro Sherlocka bolestivéFoto: All

Jejím dlouhodobým partnerem je režisér Anthony Byrne, s nímž se před třemi lety dokonce zasnoubila. Ovšem co se práce týče, čeká ji v dohledné době další pikantní role – má ztvárnit hlavní postavu v biografickém počinu BBC věnovanému "skandalistce" 18. století Lady Worsley. Vášnivá a odvážná dáma se mimo jiné zúčastnila soudního procesu, kde vyšla na světlo fakta o desítkách jejích milenců i milostném trojúhelník, v němž byla zapletena ona, její muž a manželův velice dobrý přítel.

Co tentokrát uvidíte v Sherlockovi?

Ale nyní zpátky k seriálu Jak prosté. Tentokrát Holmes a Watsonová řeší případy ubitých žen, které nesou známky pokousání člověkem. Co nebo kdo za neobvyklým případem stojí?

Uvidíte ve středu ve 20.15 na Prima love.

Článek

Jonny Lee Miller jako Sickboy Foto:

Hrál nejslavnějšího feťáka, teď je to Sherlock Holmes

Jonnyho Lee Millera a jeho výrazné rysy si většinou zapamatujete. Málokdo ale ví, že představitel Sherlocka Holmese se v devadesátých letech zapsal do dějin...

 

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016