Hvězda Rizzoli & Isles má párty podzim! Pařila i s hvězdou Chirurgů.

Rizzoli a Isles - večírek seriálu Shameless Foto: Rizzoli a Isles - večírek seriálu ShamelessFoto: Instagram.com

Po parádních prázdninách v Evropě skočila představitelka Maury Isles Sasha Alexander rovnýma nohama zpátky do “běžného” života, extra šok z pracovního kolotoče ji však patrně nečekal. Září jí totiž zpestřilo minimálně několik společenských událostí, na kterých jí to moc slušelo.

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.

Kráska v modré

Na Entertainment Weekly Emmy párty tak například představitelka brilantní patoložky vyrazila v šik modrých šatech, v nichž ukázala parádní figuru!

A to, že se nebojí ani světlých odstínů a sedne jí třeba i taková růžová – a volánky k tomu – potvrdila na Showtime Emmy Eve párty. Tady se navíc vyfotila i se známými z branže. Konkrétně například s britskou herečkou a zpěvačkou Emmy Rosum, kterou si můžete pamatovat z filmů Fantom opery, Den poté nebo Tajemná řeka a hraje také v seriálu Shameless.

Rizzoli a Isles - Entertainment Weekly Emmy party  Foto: Rizzoli a Isles - Entertainment Weekly Emmy party Foto: Instagram.com

Vyfotila se i s Laurou Carmichael alias někdejší Lady Edith v seriálovém hitu Panství Downton a také s Jessicou Capshaw, kterou můžete vídat každou neděli na Prima Love jako doktorku Arizonu Robbins v seriálu Chirurgové!

Rizzoli a Isles - herečka pařila i s hvězdou Chirurgů Foto: Rizzoli a Isles - herečka pařila i s hvězdou ChirurgůFoto: Instagram.com

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.

Uložit

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (12)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
35%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVStrážci nebes Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016