Hugh Grant nebude v Bridget Jonesové 3, tak si ho užijte v jiné romantické komedii!

Daniela Clevera už se bohužel v dalším pokračování snímku Denik Bridget Jonesové nedočkáte, ale zkuste si roztomile nervózního Hugh Granta pustit jindy. Tuto neděli k tomu budete mít skvělou příležitost ve snímku Mickovy modré oči. Kdo zastoupí Granta v nové Bridget Jonesové?

Jak už jsme vás informovali, Hugh Grant nebyl dostatečně zaujatý scénářem pro pokračování Deníku Bridget Jonesové. Zbylé hlavní postavy naštestí byly, a tak se můžeme těšit na úplně jiného svůdníka.

Patrick Dempsey se chopí role muže, jenž bude chtít získat Bridget v nejlepších letech. Dempsey by měl konkurovat právě Bridgetině manželovi Marku Darcymu.

Chcete vidět první fotky? PODÍVEJTE SE TADY

Bridget Jonesová měla toho nejobětavějšího šéfa (Deník Bridget Jonesové) Foto: Bridget Jonesová měla toho nejobětavějšího šéfa (Deník Bridget Jonesové)Foto: All

Role sexy zlobiváka Daniela Clevera znamenala pro Hugh Granta další přelom v jeho herecké kariéře. Do té doby totiž hrál zmatené mladíky, kteří se dostávají do nechtěných a leckdy trapných situací. A jsou zoufale zamilovaní. Divačky zbožnovaly jeho jemnou nejistotu a sladkou touhu získat ženu. Všichni si pamatujeme na doby, kdy mu několikrát zlomila srdce Julia Roberts v jedné z nejkrásnějších londýnských čtvrtí.  

A tuto neděli tomu nebude jinak. Hugh Grant si v romantické komedii, která trochu zavání mafií, zahraje mladíka, jenž vlastně vůbec neví, "která bije".

Mickovy modré oči Foto: Mickovy modré očiFoto: All

Mickovy modré oči s mafiánským nádechem

Michael Felgate (Hugh Grant) je pilný Angličan pracující v aukční síni v New Yorku. A jak to tak bývá, zamiluje se. Do Giny Vitaleové (Jeanne Tripplehorn) učitelky z Queensu. Leč když ji požádá o ruku, její reakce není rozhodně povzbudivá. Gina odmítne a štkající uteče z restaurace.

Všechno se ale provalí, když se Michael setká s jejím otcem, okouzlujícím Frankem Vitaleem (James Caan), jenž je "Mr. Big" v ultranásilnickém mafiánském spolku a který ho uvítá s velmi otevřenou náručí. Gina se snaží vysvětlit Michaelovi, že si ho nemůže vzít, protože Frank se svou zločineckou bandou zničí každý vztah, který má pokračování v "náboru" přítele do otcova obchodu. Michael slibuje, že zařídí čistku v gangu, aby si svou milovanou mohl vzít, leč úkol si předsevzal nelehký.

Jak vše dopadne? To uvidíte na Prima love ve 20.15 v neděli!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Utta Danella: Druhá Eva Foto:
15:45 17:45
26%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016