Hledat lásku v blázinci, to je příběh filmu Něco jako komedie

Něco jako komedie Foto: Něco jako komedieFoto: All

Láska se dá najít úplně všude a hlavně ve chvíli, kdy to nejméně čekáte. O to je krásnější. Na Prima love uvidíte kvalitní film Něco jako komedie, který vypráví o mladém muži, jenž si jde odpočinout do blázince. Ve filmu hraje talentovaná a mladá generace amerických herců – budoucích hvězd.

Zach Galifianakis, Keir Gilchrist, Lauren Grahamová a Emma Robertsová září v povznášející komedii o hledání duševního zdraví na tom nejméně pravděpodobném místě. Někdy to, co má člověk v hlavě, není tak šílené, jak si myslí…

Taková je i hlavní postava filmu, nesmělý Craig, dospívající muž, který se rozhodne strávit celé léto v psychiatrické léčebně. Co ho k tomu vede? Už odmalička trpí depresemi a jeho hlava zpracovává všechny světové katastrofy jako počítač, který si všechno ukládá do své paměti. Prvních pár minut Craig lituje svého rozhodnutí, pak ale pochopí, že je na správném místě.

V blázinci potkává velice podivného muže, kterého hraje hvězda Pařba ve Vegas, Zach Galifianakis. Jeho svérázný vzhled jen doplňuje jeho svérazné chování. Z obyčejného pacienta se tak stává Craigův mentor osobního života, protože Craig si vyhlídne v blázinci i dívku svých snů.

Zach paří ve Vegas

Zach Galifianakis, hrající mentora, je poněkud skandální postavička Hollywoodu. Upozornil na sebe se svým osobitým humorem už v roce 2002 v televizi VH1, kde měl vlastní show Late World with Zach. A co lidi tak pobouřilo na této show? Zach glosoval svým ironickým a sarkastickým humorem nejen světové události, ale vytvářel také fiktivní rozhovory s herci a herečkami. Dokázal tak skvěle parodovat celý svět showbyznysu, i když poněkud skandálním způsobem. Show vydržela na obrazovkách pouhých 9 týdnů kvůli náporu negativních ohlasů diváků.

Přestože se objevil ve filmech, jako je třeba V kůži Johna Malkowiche či v Divočině, se Zach představil celému světu až v bláznivé komedii Pařba ve Vegas. Loučení se svobodou, které se nepředstavitelným způsobem zvrhne. Úspěch filmu byl takový, že si vysloužil dokonce další dvě pokračování.

Sleduje v neděli večer ve 20.15 Něco jako komedie na Prima love!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Stanice právě nevysílá
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVBáječný den Foto:
20.15
DNES V TVČasový kód Foto:
22.30
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016