Herce ze seriálu Myšlenky zločince vyhodili za agresivitu!

Myšlenky zločince - Aaron Hotchner Foto: Myšlenky zločince - Aaron HotchnerFoto: CBS

Jeden z hlavních protagonistů seriálu Myšlenky zločince byl 12. srpna vyhozen za agresivitu ke svému kolegovi. Pro vedení ABC to byla poslední kapka, Thomas Gibson měl s vedením a hlavně se svým chováním problémy několikrát.

Thomas Gibson hrál jednoho ze šéfů v Myšlenkách zločince dobrých 11 let, během natáčení další řady se však pořádně rozlítil. Gibson měl problém se  sebeovládáním podle zpráv z minulosti opakovaně, několikrát byl vedením televize suspendován za agresivitu a nevhodné chování.

Jak funguje taková suspendace v seriálu? Tvůrci vás mohou vyškrtnout ze scénářů na několik dílů – Gibson tak speciálně v roce 2010 přišel o hodně peněz, v tu dobu poprvé napadl jednoho ze svých kolegů ze štábu.

Agresivní výpady na člena štábu měly dopad na slavného herce

Jeho agresivní útoky se znovu opakovaly 11. srpna během nočního natáčení, podle zpráv měl Gibson nakopnout jednoho z členů štábu. Gibson byl okamžitě suspendován a čekal na rozhřešení  televizní produkce. Ta si nakonec vzala nejspíš příklad z BBC, která loni vyhodila za agresivní chování hvězdu z Top Gearu. Narozdíl od slavného anglického moderátora Clarksona však americký seriál Myšlenky zločince na Thomasi Gibsonovi nestojí a televizní show bude pokračovat dál bez něj – a to bez problémů.

Postavy myšlenky zločince - Obrázek 8 Foto: Postavy myšlenky zločince - Obrázek 8Foto: All

Herec si po rozhodnutí jeho nadřízených založil účet na Twitteru, aby mohl nadále komunikovat s fanoušky. Na Twitteru se podělil se svými přívrženci o to, že Myšlenky zločince vždycky miloval, a že je zklamaný z toho, co se stalo.

Tvůrci seriálu na obrovskou změnu v natáčecím plánu zareagovali bryskně – prý už jsou přepsány všechny scénáře budoucích dílů. To je rychlost!

Vy můžete sledovat Myšlenky zločince na Prima Love každé pondělí ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Cizinka Foto:
04:15 05:35
35%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016