Fotogalerie z barevné Kuby: Herečka ze Zločinů ze sousedství tam strávila Vánoce

Zločiny ze sousedství - Jennifer a Kuba Foto: Zločiny ze sousedství - Jennifer a KubaFoto: Instagram.com

Trávit Vánoce doma už je poněkud přežitkem, a tak se spousta z nás vydává během svátků do exotiky. Výjimkou není ani herečka Jennifer Finnigan, tu můžete sledovat každý pátek na Primě LOVE v krimi Zločiny ze sousedství. Jennifer se vydala s manželem do barevné Kuby a fotila jako divá.

Zločiny ze sousedství jste mohli sledovat minulý rok 2016 a v roce 2017 tomu nebude jinak. Americký krimiseriál vyprávějící o prokurátorech a jejich zapeklitých kriminálních případech si našel své místo na Primě LOVE každý pátek ve 20.15. Co uvidíte tentokrát?

Prokurátoři mají před s sebou další oříšek. Obětí je žena. Kathrin je v den své svatby znásilněna a uškrcena. Její nastávající tvrdí, že je jejím prvním mužem, ale brzy se zjistí, že Kathrin už jednou vdaná byla a nebylo to zrovna příkladné manželství...

Vánoce na Kubě

Jennifer Finnigan, představitelka hlavní postavy seriálu Zločiny ze sousedství, moc ráda cestuje a její rozmanitá práce jí to dovoluje. Zatímco první zimní dny trávila v dokonale zasněženém Vancouveru, ale i na pobřeží Kanady, Vánoce si opepřila s manželem o něco více. Odjeli totiž na stále populárnější Kubu, která je za poslední rok 2016 přístupnější než kdy jindy. Kromě lehkého uvolnění režimu a smrti Fidela Castra k otevření Kuby před světem pomáhají i výrazně levné letenky, které můžete sehnat klidně už za dvanáct tisíc korun.  

Jennifer Finnigan neváhala a fotila, co to šlo. Kuba má totiž neuvěřitelnou výhodu. Její barevný kolorit je zcela fascinující.

Podívejte se do fotogalerie:

Zločiny ze sousedství najdete každý pátek ve 20.15 na vašich obrazovkách na kanálu Prima LOVE.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVDávné tajemství Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.10
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVBlbec k večeři Foto:
20.15
DNES V TVV mysli vraha Foto:
22.05
DNES V TVDen poté Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.45

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016