Farmár hľadá ženu (SK) - Rozbouřené hormony

Farmár hladá ženu (SK) - nápadnice Foto: Farmár hladá ženu (SK) - nápadniceFoto: www.iprima.cz

Pro svoji šanci na lásku si do Liptovského Jána přišli citlivý Marián, veselý harmonikář Jano, muzikant Slavo, plachý Mirko, věčný optimista Dušan, nekompromisní Janko a rázný Rado.

Farmářka Janka se jako správná žena musí na velkou událost pořádně připravit. Ostatním farmářům se ale zatím pro jistotu vyhýbá, protože tuší, že se připravují spíše „zevnitř“.

V minulé části jsme viděli první část farmářské zábavy a je třeba říct, že v boji o lásku se pořádně přitvrdilo a – už po pár hodinách nezůstal bez obětí. Některé účastníky přemohl alkohol, některé ovládly hormony a nejvíc jich asi prohrálo boj s realitou. Ti, kteří prošli do druhého kola, si za denního světla užili horoucí chvíle v kádi, chatkách i na parketě; a večer ještě zdaleka nekončí…

I když pro několik žen a také jednoho muže ano. Farmáři i farmářka Jana se budou muset rozhodnout, které nápadnice a nápadníky si pozvou na svou farmu, a kdo z nich pojede domů. Podle čeho si budou vybírat a jak jejich protějšky odmítnutí přijmou?

Někteří farmáři prožijí horké chvilky, protože je alkohol a rozbouřené hormony mnohdy zavedly k jiným partnerkám než k těm, ke kterým správně patří. Bude se utíkat oknem nebo vymlouvat na spánek. V každém případě se budou všichni farmáři svorně držet pravidla: Zatloukat, zatloukat, zatloukat!

Nenechte si ujít další boj o farmářskou lásku již zítra ve 21.40 na Prima love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Alexander Hemala Foto:
03:25 04:15
4%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016