Fantastické bonbóny ukážou sladkou svatbu!

svatba Foto: svatbaFoto: jackierorkin.blogspot.com

Reality show Sladké bonbóny ukážou, že svatební dort nemusí mít jednotný tvar, barvu ani chuť. Jackiina kamarádka Megan si bere hasiče, a má tak speciální přání na svatební dort. Můžete hádat, jaký!

Meganin snoubenec John je hasič a Megan se ho rozhodne překvapit šílenou cukrovinkovou svatební kreací, která znázorní jejich „planoucí“ lásku. Úkolem cukrářů je vyrobit obří budovu, které budou z oken šlehat cukrové plameny. Nevěsta se bude vyklánět z okna a John v hasičském autě jí bude spěchat na pomoc.

Nás by možná nenapadlo nad takovým náročným dortíkem ani přemýšlet, zato Jackie, královna všech fantastických bonbónů, se toho nebojí.

Zamilovaný surfař a sladká svatba v praxi

Přestože jde o časově náročný projekt, přijme Jackie další objednávku. Oslavenec Harry je vášnivý surfař. Jackie má za úkol přijít s něčím jedinečným a originálním, a tak se rozhodne ztvárnit bonbonový surfařský ráj, ve kterém se bude marcipánový Harry vznášet na vlnách.

Svatba Megan a Johna dopadne na výbornou, ale Jackie a její tým se rychle vracejí do dílny, aby dokončili sladkou Havaj. Jackie je na pokraji zhroucení, na poslední chvíli dodělává vlnu z rozpuštěných bonbonů. Stovky hostů netrpělivě vyčkávají, co jim hollywoodská královna sladkostí předvede. Jackie nezklame, Harry i jeho příbuzní a známí jsou surfařským rájem přímo uchváceni.

Po pořadu Božské dorty od Markéty, kdy se Markéta pokusí vytvořit sladké mastné pochutiny, uvidíte ve 20.45 reality show Fantastické bonbóny!

Článek

Markétina sladká zabijačka

Markéta se nezdá, ale zvládne i božskou zabijačku

Kdepak by jeden řekl, že jde udělat sladká jelítka a jitrničky. Když se do toho ale vloží mistryně cukrářka, je jasné, že možné je vše. Na "falšované" zabijačkové hody se ...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Cizinka Foto:
04:15 05:35
55%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016