Fanoušci Sherlocka jásají: Filmový Sherlock Holmes 3 bude!

Robert Downey jako Sherlock Holmes Foto: Robert Downey jako Sherlock HolmesFoto: All

Všichni Sherlockoholici můžou jásat. Zatímco vy můžete pravidelně sledovat seriál Sherlock Holmes: Jak prosté, do filmových kin se pomalu připravuje další filmový počin s Robertem Downeym Jr. a s Judem Lawem ve třetím dílu Sherlocka Holmese.

Sherlock Holmes posledních pár let po celém světě zažívá ohromný vzestup slávy. Ne, že by někdy zapadl, nicméně dva seriálové počiny a jeden hollywoodský jsou důkazem, že lidé milují geniální hlavní hrdiny s trochou humoru. Jak prosté.

Sherlock Holmes 3 čeká na schválení

Nejlépe placený herec na světě, Robert Downey Jr., nedávno představil svůj nejnovější film Soudce. Během tiskové konference se dostali ke slovu i fanoušci Sherlocka Holmese. Robert tedy přiznal, že Sherlock Holmes je v jednání a jen se čeká na to, jestli Warner Bros scénář a všechno ostatní potřebné schválí.

Robert Downey Jr. sesadil z trůnu nejlépe placených herců na světě Toma Cruise Foto: Robert Downey Jr. sesadil z trůnu nejlépe placených herců na světě Toma CruiseFoto: twitter

"Chceme, aby byl Sherlock Holmes 3 ten nejlepší ze všech verzí. Před půl rokem jsme se sešli s producentem a Judem Lawem s tím, abychom se domluvili. Perry Mason dokonce hledá v prvních knižních sériích motivy, které by měly být pro diváky úplně nové," prozradil Robert Downey Jr.

Jak se zdá, můžeme se tedy těšit na další novinky z příběhů anglického detektiva Sherlocka Holmese.

Robert Downey Jr. získal po úspěchu prvního dílu Iron Mana smlouvu, díky které má zisk ze všech filmů, ve kterých se objeví jako Tony Stark. Za Avengers dostal 50 milionů, což bylo více, než ostatní herci vydělali dohromady. Foto: Robert Downey Jr. získal po úspěchu prvního dílu Iron Mana smlouvu, díky které má zisk ze všech filmů, ve kterých se objeví jako Tony Stark. Za Avengers dostal 50 milionů, což bylo více, než ostatní herci vydělali dohromady.Foto: Business Factory

A co Iron Men?

Robert se však nerozpovídal jen o Sherlockovi, ale i o jeho oblíbené komiksové postavě Tonyho Starka. S Marvelem sice hodlá spolupracovat dál, další díl Iron mena prý však rozhodně nechystá.

Vy se mezitím dívejte na seriál o newyorském Sherlockovi každou středu na Prima love!

Článek

Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 8 Foto:

5 novinek v druhé řadě Sherlocka Holmese!

Konečně se fanoušci newyorského Sherlocka dočkali pokračování seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté. Prima love uvede druhou řadu již tuto středu ve 20:15. Co vás čeká a...

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016