Fakta: Každý vyšetřovatel z Myšlenek zločince má za sebou osobní trauma

Podaří se partě "chytrých hlav" dopadnout padoucha? Foto: Podaří se partě "chytrých hlav" dopadnout padoucha?Foto: All

Pondělní Myšlenky zločince na Prima love ve 20.15 se budou týkat dětských vojáků a teroristického útoku, který se odehrává v Americe. I během tohoto dílu poznáte, co se děje v hlavách vyšetřovatelů, kteří to v životě neměli lehké.

Zatímco uvidíte na Prima love vyšetřování dětských vojáků, kteří jsou speciálně vycvičení pro teroristické útoky v Americe, vyšetřovatelé speciální jednotky FBI se budou snažit přijít na to, jak se z dvanáctiletého uneseného dítěte může stát trénovaný voják na zabíjení.

Jak se autoři seriálu Myšlenky zločince nechali slyšet, každý seriálový charakter má nějaké osobní trauma a rozhodně to není náhoda. Podle autorů totiž nejde tíživé případy prokládat odlehčenými frázemi typu "Morgane, půjdeš na to rande?" A tak má každý seriálový charakter během série velice poutavé osobní příběhy, které poukazují na to, že každá silná povaha za sebou má velice citlivé místo.

My vám zatím představíme 2 osobní příběhy vašich seriálových oblíbenců.

Jason Gideon přišel o své muže

Myšlenky zločince Foto: Myšlenky zločinceFoto: Distributoři

Zvláštní agent Jason Gideon je špičkovým analytikem FBI a je šéfem týmu vyšetřovatelů. Vyniká výbornými znalostmi lidské psychiky. Je rozvedený a má 25letého syna Stephena. Velice často bere své případy osobně. Aby si připomněl, proč svou práci dělá, vede si knihu vražd. Tato kniha obsahuje zápisky o lidech, jejichž život zachránil. Jason Gideon přišel o šest svých agentů při bombovém útoku ve skladišti a toto trauma se mu často promítá do osobního i pracovního života. Svému současnému týmu velice věří a rád s ním spolupracuje.

Morgan byl zneužívaný

Postavy myšlenky zločince - Obrázek 5 Foto: Postavy myšlenky zločince - Obrázek 5Foto: All

Agent Derek Morgan je expertem na zločiny z posedlosti, má výcvik na výbušniny. Rok a půl strávil na tajné misi, je velice oblíbený mezi ženami. Přátelí se s Penelopou, často jí nadbíhá. V dětství jej zneužil vedoucí střediska mládeže, od té doby Derek nenávidí zločince, kteří zneužívají mladistvé.

 Myšlenky zločince můžete vidět na Prima love každé pondělí ve 20.15!

Článek

Derek Morgan v sauně Foto:

Krasavec z Myšlenek zločince je plod zakázané lásky

Speciálního agenta Dereka Morgana z Myšlenek zločince jen tak nepřehlédnete. Bývalý model a herec je mulat, jehož jméno Shemar krásně vystihuje éru amerických hippies...

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (11)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
0%
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016