Dvojí život Arnolda Schwarzeneggera - jeho služka nosila manželčiny šaty

Herec Arnold Schwarzenegger Foto: Herec Arnold SchwarzeneggerFoto: foto isifa.com

Jaké to je žít s obrovským tajemstvím ví kalifornský guvernér a hollywoodská hvězda. Ten žil v domě se svým levobočkem, aniž by o tom řekl rodině.

Arnieho život "podobojí"

Rakouský kulturista, který to dotáhl na superhvězdu akčních filmů, a superhvězda, jež se stala guvernérem Kalifornie – to je dobře známý životní příběh Arnolda Schwarzeneggera. Americký sen před třemi lety mírně narušila zpráva o tom, že Arnie roky tajil levobočka. Tehdy třináctiletého syna Josepha počal s Mildred Baenovou, která u nich pracovala jako hospodyně.

 

Herec a politik byl v té době už 25 let ženatý s Marií Shriverovou – pikantní na celé záležitosti je, že ta v roce 1997 o pouhých pět dnů dříve než hospodyně Schwarzeneggerovi porodila nejmladšího syna Christophera. Joseph navíc vyrůstal v jejich domě, neboť Baenová tam byla hospodyní dvacet let. Arnold prý dítě po léta finančně podporoval a chlapec rostl do jeho podoby. Skandálek zasadil vážnou ránu manželství Schwarzeneggera a Shriverové. Od roku 2011 spolu nežijí a rozvod je na spadnutí.

Legální syn Patrick se zapomíná s kontroverzní zpěvačkou

Minulý týden ovšem svět bulváru zasáhla zpráva o tom, že jeho legitimní syn ve svých dvaceti letech začal randit s americkou kontroverzní zpěvačkou Miley Cyrus. Ta ukazuje své polonahé tělo, kde se dá, a minulý rok se svým twerkingem na pódiu a explicitně sexuálními scény udělala obrovský kus práce pro své vlastní PR. Miley Cyrus minulý týden paparazzi načapali, jak se k ránu snaží nepozorovaně proklouznout z pokoje Patricka.

Podívejte se na fotografie:

Článek

Miley neměla radost, že ji paparazzi nachytali Foto:

Miley Cyrus má nového chlapa. Jeho otec je šíleně slavný svalovec!

Zpěvačka Miley Cyrus strávila noc v apartmá Patricka Schwarzeneggera. Paparazzi ji nachytali, jak se brzy ráno snaží nepozorovaně odejít. Ale nepovedlo se, takže žhavou...

Článek

Bláznivé outfity Miley Cyrus Foto:

Takhle vypadají bláznivé outfity Miley Cyrus

Miley Cyrus už hodně dlouho není ta hodná a sladká holčička Hannah Montana. Dnes je z ní rebelující, průsery dělající a jazyk vyplazující zpěvačka, která se nebojí vzít si...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Closer III (7)
Closer Foto:
11:55 12:55
85%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016