Duff z Božských dortů se vrací! Tentokrát bude péct bitevní lodě

Duff a jeho výtvory Foto: Duff a jeho výtvoryFoto: All

V pondělí se na Prima love znovu vrátíme po božské Markétě k božskému Duffovi. Ano, to je ten muž, který vám upeče jakýkoliv božský dort. Tentokrát se bude snažit o historické napodobeniny bitevních lodí!

Do Charm City Cakes přijde objednávka od manželky spisovatele Toma Clancyho. Chce kopii londýnského Toweru. Duff zjistí, že je Tom jediným americkým civilním členem královské gardy. Tower bude jen na ozdobu, pouze z nejedlých materiálů. K němu se navíc udělá několik menších k jídlu. Oslava proběhne na bitevní lodi USS Jersey.

V tomto díle se samozřejmě můžete těšit i na stresové situace. Upéct takový dort totiž není žádná legrace. Někdy se dokonce dva cukráři rozcházejí i ve svých vizích, jak by měl dort vypadat!

Božské dorty a bitevní loď Foto: charmcitycakes.comBožské dorty a bitevní loďFoto: charmcitycakes.com

Svatební dort pro bývalého spolužáka!

Další dort je pro Duffova bývalého spolubydlícího z prváku na vysoké, který se žení. S Duffem to neměl jednoduché, takže se mu chce výtvorem omluvit za vše, co mu provedl. Sladkost bude tematicky inspirována marylandským Chesapeake Bay. Květiny, krabi, plážová tráva a všechno, co si představíte pod svatební pohodou... Vyrobí ho Anna. Její dílo ale vůbec neodpovídá Duffovu návrhu. Není to poprvé, kdy se ve svých vizích neshodnou. Co se stane mezi dvěma pečícími kreativci?

Elena připravuje nákres na dort v podobě Tutanchamonova sarkofágu, který si zákaznice objednala k manželovým 40. narozeninám.

Duff řeže odlehčený plast a pískavý zvuk jde všem na nervy. Na pomoc si vezme Geofa, který dříve stavěl architektonické modely.

Božské dorty uvídíte na Prima love ve 20.45 hned po pořadu Božské dorty od Markéty!

Článek

Dinosaurus a jeho autorka Markéta

Markéta stvořila božského dinosaura

Markéta tentokrát dostane za úkol upéct dort pro liberecký DinoPark jako poděkování pro jeho návštěvníky. Jak se jí to podaří, sledujte na Prima love v pondělí ve 20.15.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Volejte věštce - nový Foto:
00:10 02:20
54%
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVBáječný den Foto:
20.15
DNES V TVČasový kód Foto:
22.30
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016