Druhou polovičku na internetu hledá třetina Čechů, pozor na nebezpečí!

Rychlá ranní káva a kontrola mailů v počítači. Také to znáte? Foto: Rychlá ranní káva a kontrola mailů v počítači. Také to znáte?Foto: Thinkstock

V sobotu na Prima love uvidíte příběh ze života. Vražedná seznamka vypráví o manželce, která se nudí, a tak si začne hledat milence. Kde jinde než na internetu. Divíte se? Dnes třetina Čechů sází právě na seznámení po síti.

Sobotní Prima love ve 20.15 bude o lásce, která umí obsáhnout i krutost. Uvidíte film Vražedná seznamka. Maren se cítí osamělá, protože její manžel lékař tráví všechen čas prací. Rozhodne se vyhledat příležitostného milence pomocí internetové seznamky pro zadané. Netuší ale, že na seznamce řádí sériový vrah.

Maren se přihlásí na seznamku Wandering Eye a sjedná si schůzku s kamarádem Grahamem, který se jí dvoří, ale ona ho odmítne. Seznamka je už v hledáčcích policistů, protože někdo zastřelil milenecký pár přímo v posteli a oběma uřízl prsteníčky. Dvojice se seznámila na internetové seznamce pro zadané zvané Wandering Eye.

Syndrom pecivála domácího – pro tvorbu testosteronů je velmi důležitý i vitamín D. Ten ale těžko získáte sezením u počítače v zavřené místnosti. Takže šup šup na sluníčko. Nedostatek vitamínu D může pomoci testosteronu klesnout až o 20 %. Foto: Syndrom pecivála domácího – pro tvorbu testosteronů je velmi důležitý i vitamín D. Ten ale těžko získáte sezením u počítače v zavřené místnosti. Takže šup šup na sluníčko. Nedostatek vitamínu D může pomoci testosteronu klesnout až o 20 %.Foto: Business Factory

 

Při hledání partnera sázíme na internet

28 % všech Čechů a Češek, kteří žijí sami, hledají partnery právě přes internetové seznamky. Dalších 40 % single populace si takové rande přes internet dovede představit a neodsuzuje ho. Internetové seznamky ještě na konci devadesátých let nebyly rozšířené. Používat internet k seznámení a přiznat to, bylo jen pro silnější povahy. V roce 1997 internetových seznamek využilo pouhých 6 % uživatelů internetu. Dnes je to už přes 30 %.

K tomu samozřejmě nejsou počítané všechny sociální sítě, přes které je v dnešní době nejsnadnější hledat nové přátele a partnery.

Jak se ubránit kyberšikaně?

Díky všem elektronickým vymoženostem, jako jsou e-maily, různé internetové profily, blogy a mobilní telefony, se z příjemných momentů strávených na internetu může stát přímo peklo. Kyberšikana je druh šikany, který využívá elektronické prostředky. Pokud se neseznámíte stejně jako hrdinka našeho sobotního příběhu přímo s člověkem, který se vydává za úplně někoho jiného (internet mu to totiž velkoryse povoluje a nabízí), může se vám stát cokoliv. Hacker na druhém konci světa se vám nabourá do e-mailu, kde skladujete intimní fotografie s partnerem. Neudělá nic jiného, než že je rozešle všem kolegům i vedení ve vaší práci. Změní vám PINy a bankovní účty. Posílá tisíce e-mailů denně, aby vám otrávil život.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Stanice právě nevysílá
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016