Drsňák z Myšlenek zločince se ukázal “zamlada”

Myšlenky zločince - Aaron Hotchner Foto: Myšlenky zločince - Aaron HotchnerFoto: CBS

Drsňák Thomas Gibson na svém instagramovém účtu vsadil na sladkou kartu. Čím herec, který má v reálu pověst spíš komplikovaného týpka, překvapil? Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Primě LOVE.

Jaký byl “Hotchner” jako kluk?

Thomase Gibsona můžete stále sledovat v dílech Myšlenek zločince, ale autoři seriálu se s ním letos za poměrně dramatických okolností rozloučili, o čemž jsme vás nedávno samozřejmě informovali. Thomas Gibson patřil dlouhodobě mezi problémové herce, kteří se zkrátka občas neudrží a fyzicky napadají své kolegy. Tentokrát to byl jeden z produkčních, což je samozřejmě neakceptovatelné, a tak musel Gibson odejít.

Ale i Gibson se zařadil k hercům a herečkám, kteří jednou za čas zaloví v pytlíku s fotkami a vytáhnou historickou perlu. Momentálně, vedle roztomilosti svého mladšího já, vsadil i na sport a do světa vypustil svou pár desítek let starou fotku z hřiště.

Myšlenky zločince - Thomas Gibson jako malý Foto: Myšlenky zločince - Thomas Gibson jako malýFoto: Instagram.com

Thomas nicméně nepředvedl jen své mladší já, ale i pekařské dovednosti. Věřili byste, že pro tohoto chlápka je radost, když může strávit den v kuchyni?

Myšlenky zločince - Thomas peče! Foto: Myšlenky zločince - Thomas peče!Foto: Instagram.com

Agenti hledají podivného vraha!

S jídlem je tak trochu spojený i pondělní díl Myšlenek zločince, sliny se vám během něj však rozhodně sbíhat nebudou. Profilovací tým vyšetřuje dvě vraždy provedené naprosto totožným způsobem… A krůček po krůčku dochází k překvapivému zjištění. Pachatelem je muž s těžce poškozenou čelistí, který může potravu přijímat jen pomocí sondy.

Mstí se vrah za devastující zranění?

Uvidíte v pondělí od 20.15 na Primě LOVE v dalším dílu seriálu Myšlenky zločince.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Dosavadní život Petra Kraje nečekaně nabere úplně jiný směr, když přijde na spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen na venkově, které nápadně připomínají tajemnou pověst. Foto:
17:25 18:45
46%
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVBáječný den Foto:
20.15
DNES V TVČasový kód Foto:
22.30
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016