Diváci se mohou těšit na další 11. řadu Sběratelů kostí! Bude plná novinek

Sběratelé kostí: sezóna 10 Foto: Sběratelé kostí: sezóna 10Foto: archiv Prima

Radostnou novinu si před pár dny mohli přečíst fanoušci seriálu Sběratelé kostí. Jejich oblíbení hrdinové totiž televizní obrazovky jen tak neopustí. Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.

Prodlouženo!

Už pojedenácté na televizní stanici Fox totiž odstartuje nová řada populárního seriálu. V závěru desáté končila smlouva ústředním seriálovým hvězdám Davidu Boreanazovi a Emily Deschanel, ovšem producenti z 20th Century Fox TV s hvězdami uzavřeli nové. Sympatický agent FBI a superinteligentní antropoložka jsou prostě stále v kurzu!

Rozrostou se

Jedna ze známých věcí přitom je, že v případě další řady do populárního seriálu přibude minimálně jeden nový hrdina nebo hrdinka – další dítě Kůstky a Seeleyho. Emily Deschanel je totiž podruhé těhotná a tvůrci seriálu toho, stejně jako na přelomu šesté a sedmé série, hodlají pořádně využít. To, zda malá Christine „dostane“ bratříčka nebo sestřičku je však zatím zahaleno tajemstvím.

Sběratelé kostí - Booth a Kůstka Foto: Sběratelé kostí - Booth a KůstkaFoto: All

Dvojí radost v rodině

To, že Emily Deschanel čeká druhého potomka, vyšlo najevo loni počátkem prosince – tehdy to osmatřicetiletá herečka a matka tříletého synka Henryho oficiálně potvrdila. Perličkou přitom je, že jen o pár týdnů později, v lednu letošního roku, oznámila těhotenství i její mladší sestra a též úspěšná herečka Zooey. Ségry tedy zřejmě budou vozit kočárky pěkně spolu.

Na Prima love můžete zatím sledovat příběhy Kůstky a Boothe z premiérové deváté řady v úterý od 20.15. O vysílání dalších dvou řad na Prima love vás budeme informovat!

-nov

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016