Dětský boom seriálových hvězd Primy love

Nová holka Foto: Nová holkaFoto: All

Seriálové hvězdy, které vídáte pravidelně na Prima love, ale i Prima Cool, se dostávají do věku, kdy rodí jako na běžícím pásu. Tento týden přivedla na svět o několik týdnů dříve potomka Blake Lively, ale ani sestra seriálové kůstky a Nová holka Jess nezůstane pozadu. Novinku oznámila oficiálně

Blake Lively, která několik let hrála seriálovou Serenu a kterou můžete vídat každé víkendové dopoledne v 10.00 v Super drbně na Prima love, teprve nedávno zveřejnila na svém blogu, že je těhotná. Nepoužila žádná slova, stačila jen roztomilá fotografie, kde si hladí už dost vystouplé bříško. A dítě (zatím není známo pohlaví) se narodilo o několik týdnů dříve, než se očekávalo. Otcem je herec Ryan Reynolds, který byl manželem krásné Scarlett Johansson (30), ta se v nedávné době také stala maminkou dcery, kterou má s francouzským novinářem.

Blake Lively čeká prvního potomka Foto: Blake Lively čeká prvního potomkaFoto: Eric Lively

Těhotná Nová holka

Dalším oznámením, jež otřáslo seriálovými fanoušky, bylo šťastné přiznání té nejztřeštěnější seriálové hvězdy Zooey Deschanel, která hraje Jess v Nové holce. Mimo jiné je to i sestra slavné Emily (Kůstka ve Sběratelích kostí). S dlouholetým přítelem a filmovým producentem Jacobem Pechenikem očekávají prvního potomka.

Nová holka - Jess Foto: Nová holka - JessFoto: archiv

Seriáloví fanoušci Nové holky, kterou můžete sledovat v ranních hodinách na Prima love, teď vášnivě diskutují, jestli se Zooey objeví v další seriálové řadě. Žádná oficiální zpráva z produkce seriálu zatím nepřišla, a tak nezbývá než čekat.

Těhotná sestra Kůstky

Kůstka  Foto: Kůstka Foto: All

Jednou z dalších novinek je i zábavný fakt, že Zooey nebude v těhotenství sama. V prosince očekávání svého druhého dítěte oznámila i její sestra Emily. Vy shodou okolností můžete každé úterý na Prima love ve 20.05 sledovat novou řadu seriálu Sběratelé kostí.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Chirurgové - reprezent Foto:
12:55 13:55
88%
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVBáječný den Foto:
20.15
DNES V TVČasový kód Foto:
22.30
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016