Co vás čeká s Primou love na podzim?

Sherlock Holmes: Jak prosté Foto: Sherlock Holmes: Jak prostéFoto: All

Zatím si ještě všichni užíváme léto a s ním spojené letní pořady, jako je nová série Sherlocka Holmese, Castla na zabití či úspěšný seriál Chirurgové. Televize Prima dnes představila nové podzimní scéma všech kanálů. Jak na tom bude Prima love?

Nové podzimní schéma televizního programu můžete najít TADY. Uvidíte, co na vás chystá televize Prima. Teď se však podívejte na to, co uvidíte na podzim na Love. Zůstaneme věrní fanouškovské základně, jež si nechce nechat ujít žádný kriminální seriál. A proto každé úterý v hlavním vysílacím čase můžete sledovat již šestou řadu amerického seriálu Castle na zabití. Pan spisovatel se sice moc nezměnil (ano, pořád máte chuť mu sem tam jednu plácnout), ale vztah s vyšetřovatelkou Kate Beckettovou se proměnil. A to tak, že velice. Kate už nemá chuť Castla zabít. Trápí ji totiž úplně jiná otázka. Vezme si ho?

Více se o nové sérii dozvíte tady:

Článek

Castle na zabití III - Obrázek 10

S Castlem rozjíždíme šestou sérii! Kate konečně udělá velké rozhodnutí

Kdo je pachatelem – to není jediná otázka v šesté řadě krimi komediálního seriálu se spisovatelem Castlem a vyšetřovatelkou Beckettovou. Další zní: Vezme si ho?

Každou středu po celý podzim uvidíte novou sérii newyorského Sherlocka Holmese: Jak prosté. Sherlock již minulý týden načal druhou sérii. A tentokrát začínal ve svém rodném Londýně. Celou dobu bude bojovat o to, jak si udržet Dr. Watsonovou. A my diváci se dozvíme, co vlastně Dr. Watsonovou přivedlo k tomu, že se z úspěšné lékařky stala kolegyní drogově závislého Sherlocka Holmese. Každou středu ve 20:15 na Prima love.

Více se dozvíte tady:

Článek

Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 8 Foto:

5 novinek v druhé řadě Sherlocka Holmese!

Konečně se fanoušci newyorského Sherlocka dočkali pokračování seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté. Prima love uvede druhou řadu již tuto středu ve 20:15. Co vás čeká a...

Každý den v 19:00 vás pravidelně čekají dvě epizody sitcomu Jak jsem poznal vaši matku. Sitcom měl po celém světě neuvěřitelný úspěch a jeho konec vyvolal mnoho otázek všech diváků. Přátelé 21. století, tak se říká tomuto seriálu, který trval devět let a vytvořil několik nesmrtelných hlášek. Na rozdíl od přátel se však seriál nikdy netočil před diváky. Důvodem byla rychlost přípravy scény, štáb potřeboval natáčet co nejrychleji. Reakce diváků se přidávaly až později, kdy se divákům promítaly rovnou celé díly.

Článek

Jak jsem poznal vaši matku

Nejznámější sitcom Jak jsem poznal vaši matku přichází na Prima love

Od pátku se na Prima love budete setkávat s jedním z nejznámějších sitcomů této doby. Jak jsem potkal vaši matku znáte, i když o tom nevíte. Hlášky Barneyho, hlavní...

Seriál Chirurgové vídate pravidelně každou neděli. Prima love pro vás chystá desátou řadu! V ní se hlavně postava Meredith bude muset hodně otáčet. Jako matka začne být i plně vytížená ve své psychicky i fyzicky náročné práci, zároveň však bude potřebná jako kamarádka. Meredith tak v desáté řadě bude zjišťovat, jestli chce, nebo nechce být ženou, která kariéru staví na první místo.

Článek

Meredith a Cristina jsou kamarádky

Kdo má lepší hlášky z Chirurgů, Meredith vs. Cristina?

Seriál Chirurgové se může pyšnit velice dramatickými zvraty. Není se čemu divit, jeho představitelé každý den bojují se smrtí. Několik hlavních postav tak už mezi námi...

Přestože už se plánuje jedenáctá řada, desátá řada bude poslední pro doktorku Cristinu Yang. Po deseti letech odchází Sandra Oh. Do seriálu se však vrátí postava Amelie Shepherd, kterou můžete sledovat i ve spin offu seriálu Private office. Do seriálu se vrátí i Preston Burke (ano, ten, který zanechal právě Cristinu před oltářem).

Mezi dalšími seriály budete moci dále sledovat oblíbený Sex ve městě. A na obrazovky se vrací i Chůva k pohledání, kterou na malou chvíli vystřídalo její "neoficiální" pokračování Manžel k pohledání.

Článek

Fran s rodinou Foto: archiv Prima

S Fran se neloučíme. Začíná seriál Manžel k pohledání!

Chůva k pohledání sice končí, ale my se s bláznivou Fran rozhodně neloučíme. Můžete ji dál sledovat na Prima love dnes už v 19:50 v novém seriálu Manžel k pohledání. A že...

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (9)
Big Ben, seriál Foto:
00:30 02:30
38%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016