Co nevíte o představiteli Bootha? Prošel si i závislostí...

Sběratelé kostí - Booth promo Foto: Sběratelé kostí - Booth promoFoto: archiv Prima

Minulý týden jsme vypíchli pár perliček o úchvatné Kůstce, teď je na řadě její parťák a nejbližší – Seeley Booth. Věděli jste, že i on měl problémy se závislostmi? Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Čeho se bojí

Booth je tvrďák, který prošel armádou, ani jemu se však nevyhnula specifická fobie. Agent FBI má hrůzu z klaunů! Kdo četl třeba Kingův majstrštyk TO, se mu opravdu nemůže divit.

Vojenská rodina

Všichni chlapi z Boothovy rodiny měli co do činění s armádou. Zatímco Booth byl sniper, jeho bratr Jared sloužil u námořnictva, otec Edwin Booth zas létal jako pilot. A armádu neminul ani Seeleyho dědeček.

Sběratelé kostí, Seeley Booth, 3 Foto: Sběratelé kostí, Seeley Booth, 3Foto: All

Miluje hudbu

Seeley je fanda klasického rocku – na rozdíl od Kůstky, která spíš preferuje jazz. Nicméně společně si zazpívali třeba písničku Keep on Trying od Boothovy oblíbené kapely Poco.

Booth běží Foto: Booth běžíFoto: archiv Prima

Temná stopa

Seriálový sympaťák v minulosti bojoval nejen v armádě, ale i ve svém osobním životě. Během seriálu totiž vyšlo najevo, že měl dříve jeden velký problém – závislost na hazardních hrách. Z gamblerství je, zdá se, však už naštěstí úspěšně vyléčený.

Slavný pra pra

Scenáristé si při psaní Seeleyho postavy neodpustili ani jeden historický špek. Ve fikčním světě je totiž Seeley prapotomek herce Johna Wilkese Bootha, který se „proslavil“ jako vrah prezidenta Abrahama Lincolna. Netřeba dodávat, že Booth na svého předka nějak zvlášť pyšný rozhodně není.

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte ve 21.15 na Prima love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016